Home
Diseara Fun Dicţionare Utile Conversaţii
EnglishEnglish 
 
Program cinema
Program teatru si opera
 Filme
Piese de teatru si opera
 Program TV
Teatre
 Concerte
Cinematografe
 Înregistrează-te
Autentificare
  


Eurosport 2 Program Eurosport 2

Duminica
8
decembrie
Luni
9
decembrie
Marti
10
decembrie
Miercuri
11
decembrie
Joi
12
decembrie
Vineri
13
decembrie
Sambata
14
decembrie
07:15  Biatlon: Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Ştafetă mixt la simplu Inclusiv avancronica
08:00  Schi fond: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Masculin şi feminin, sprint, procedeul clasic
09:00  Schi fond: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Masculin şi feminin, sprint, procedeul clasic
10:00  Snooker: Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Finale
12:00  Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Calificări DT 134 Inclusiv avancronica
13:00  Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Calificări DT 134 Inclusiv avancronica
14:00  Schi fond: Cupa Mondială , în Norvegia
Schiatlon masculin Inclusiv avancronica
15:00  Schi fond: Cupa Mondială , în Norvegia
Schiatlon masculin Inclusiv avancronica
16:00  Biatlon: Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Ştafetă mixt la simplu Inclusiv avancronica
17:15  Biatlon: Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Ştafetă mixt la simplu Inclusiv avancronica
18:00  Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Calificări DT 134 Inclusiv avancronica
19:00  Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Calificări DT 134 Inclusiv avancronica
20:00  Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek, în Statele Unite
Masculin, slalom uriaş, manşa a doua Inclusiv avancronica
20:55  Ştirile Eurosport
21:00  Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek, în Statele Unite
Masculin, slalom uriaş, manşa a doua Inclusiv avancronica
22:00  Ştirile Eurosport
22:05  Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek, în Statele Unite
Masculin, slalom uriaş, manşa a doua Inclusiv avancronica
22:45  Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek, în Statele Unite
Masculin, slalom uriaş, manşa a doua Inclusiv avancronica
23:30  Schi fond: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Masculin şi feminin, sprint, procedeul clasic
00:15  Schi fond: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Masculin şi feminin, sprint, procedeul clasic
01:00  Combinata nordică: Cupa Mondială , în Norvegia
DT 138 Inclusiv avancronica
01:30  Combinata nordică: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
DT 98 Inclusiv avancronica
02:00  Ştirile Eurosport
02:05  Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
Etapa întâi Inclusiv avancronica
04:00  Schi fond: Cupa Mondială , în Norvegia
Schiatlon masculin Inclusiv avancronica
04:45  Schi fond: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Masculin şi feminin, sprint, procedeul clasic
05:30  Schi fond: Cupa Mondială , în Norvegia
Schiatlon masculin Inclusiv avancronica
06:15  Schi fond: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Masculin şi feminin, sprint, procedeul clasic
SUS
0.2161 / 0.1632 (41)