DISEARA.RO :: Vizualizare subiect - Moda in domeniul chefurilor in cluburi
ÎnregistrareCăutareFAQMembriGrupuriAutentificare
Moda in domeniul chefurilor in cluburi

Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Chefuri in cluburi Subiectul anterior
Subiectul următor
Moda in domeniul chefurilor in cluburi
Autor Mesaj
Gabi
Site Admin
Site Admin

Data înscrierii: 01/Ian/2006

Mesaj Moda in domeniul chefurilor in cluburi Răspunde cu citat (quote)
Fum, muzica tare, efecte sonore, fete imbracate sumar, baieti iesiti la agatat. Iata lucruri comune oricarui chef in cluburile bucurestene.

Putem vorbi totusi de MODA in acest domeniu ? Sunt lucruri distincte care diferentiaza o perioada de timp de alta in acest domeniu ? Exista lucruri care se schimba ?
Mar, 24 Ian 2006 12:12 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
turok
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

Data înscrierii: 04/Feb/2006
Locaţie: bucuresti

Mesaj Răspunde cu citat (quote)
E...MODA VINE ..........MODA TRECE.......si totusi nu vom fi in pas cu ea niciodata Zambet
Sâm, 04 Feb 2006 08:53 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
turok
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

Data înscrierii: 04/Feb/2006
Locaţie: bucuresti

DAR UNA CU DARK VEIDER NU AI?... Laughing
Mie, 08 Feb 2006 23:46 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mocanita4u
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 24/Aug/2006

Despre cluburi?...ha ha ha am o impresie super proasta,inafara de parasute( scuzati expresia) dar eu numai asta am vazut,impresi si needucati altceva eu nu am vazut.
Mi se pare normal atunci cand te duci intr-un club sa te si distrezi ,nu sa te umpli de nervi...nu?
Va dau si exemplu, Bavaria ( e destul de cunoscut) te duci si tu ca omu la club cu prieteni sa te distrezi numai ca acolo ,cand ajungi si te asezi la masa tre sa vina cineva care nu are masa rezervata si bineinteles sta in picioare sa te impinga de la masa sa stea si el/ea (nu mi se pare normal) si nu asta nu e tot, te ridici de la masa (poate mai ai si tu nevoie pe "undeva")iar cand te intorci vezi persoane dansand cu picioarele unde stai tu. E normal? sau te trezesti in fata cu diverse sticle goale sau cu alte minuni.
Concuzia este ca... mai bine stai pe o terasa ca e mai bine,asta e punctul meu de vedere.
Mie, 30 Aug 2006 23:41 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
DR_HOUSE
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 25/Sep/2006
Locaţie: Bray - Ireland

Mocanita,sunt si locuri unde nu e plin de parasute si figuri cum ai spus tu,desi in majoritatea locurilor te lovesti de asa ceva.Tocmai de aceea evit sa ies in cluburi de acel gen.In fine,eu zic ca poti sa te simti bine,facand abstractie de persoanele care se afla in jurul tau,atata vreme cat nu te deranjeaza.Aici nu ma refer,evident,la manelisti si la discoteci cu manele.Acolo nici nu stiu cum e,deoarece nu pasesc in astfel de cocini.

Mie, 10 Oct 2007 19:15 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:    
Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Chefuri in cluburi Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la: 
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum