DISEARA.RO :: Vizualizare subiect - PENTRU CASA TA (pictura abstracta si nu numai ... )
ÎnregistrareCăutareFAQMembriGrupuriAutentificare
PENTRU CASA TA (pictura abstracta si nu numai ... )

Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Casa de cultura Subiectul anterior
Subiectul următor
PENTRU CASA TA (pictura abstracta si nu numai ... )
Autor Mesaj
carabus_sorin
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 28/Iun/2009

Mesaj PENTRU CASA TA (pictura abstracta si nu numai ... ) Răspunde cu citat (quote)
Am sa expun aici cateva lucrari de pictura , ulei pe panza, pictura abstracta si nu numai, ele sunt pictate pe sasiuri cu panza profesionala bumbac import Italia. Sasiurile sunt de grosime 2 cm - 2,5 cm. Tablourile au dimensiuni , cele mici 30 x 40 cm , 40 x 60 cm si 50 x 70 cm cele mari. Deasemeni ele fiind semnate (S.Carabus), daca cineva este interesat de vreun tablou se poate si inrama la comanda. Preturile sunt accesibile tuturor, pentru mai multe informatii va rog sa ma contactati pe tel: 0764503307 sau imi d-ati un mesaj aici, multumesc !!

1. Iarna in satul meu
2. Port vechi
3. Pasiune
4. Mireasma cu panselute
5. Flori de vant
6. Fidelitate

Date de contact:
Numar de telefon: 0764503307
Adresa e-mail sau IM: carabus_sorin@yahoo.com

Pentru a vedea tablourile puteti merge la linkul : http://www.craiovaforum.ro/diverse/tablouri-pictura-abstracta-si-nu-numai-378928.html
Dum, 28 Iun 2009 11:30 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:    
Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Casa de cultura Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la: 
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum