DISEARA.RO :: Vizualizare subiect - Wresling
ÎnregistrareCăutareFAQMembriGrupuriAutentificare
Wresling

Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Arhiva Diseara.Ro Subiectul anterior
Subiectul următor
Wresling
Autor Mesaj
Rey619Mystreio
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 21/Ian/2009

Mesaj Wresling Răspunde cu citat (quote)
In ziua de azi se vorbeste la televizor si chiar si la scoala despre wresling si as dori sa va intreb ce credeti despre cativa dintre stari wreslingului:

1. Undertaker
2. Rey Mysterio
3. Kane
4. Jhon Cena
5. hHh
6. Carlito
Si de cine va place voua?
Mar, 03 Feb 2009 00:35 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
amyly
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

Data înscrierii: 02/Aug/2008

Mesaj Răspunde cu citat (quote)
scuza-ma k-ti zic dar mi se pare o porcarie...un teatru de prost gust care instiga la violentza...iar copii naivi privesc cu atata admiratzie mascarada asta si fac din "luptatorii aua unflatzi cu proteine sintetice adevaratzi eroi...nici macar nu e amuzant ...
Mie, 04 Feb 2009 00:18 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Rey619Mystreio
Nou venit
Nou venit

Mesaj Re: Wresling Răspunde cu citat (quote)
Draga fetiscana,fata,muiere etc nu sunt adevarate unele dintre ele sunt trucate,mai bine joacate cu Barbi
Joi, 05 Feb 2009 00:35 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cristimilan7
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 14/Oct/2008
Locaţie: Orasul Bancurilor

Rey619Mystreio a scris:
Draga fetiscana,fata,muiere etc nu sunt adevarate unele dintre ele sunt trucate,mai bine joacate cu Barbi

Indiferent Bah, ce smeker esti ... Smeker Laughing Laughing Laughing

║╔═╣║║║║║╠═╗║
║╚═╣╚╝║╚╝╠═╝║
╚══╩══╩══╩══╝
Joi, 05 Feb 2009 00:47 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Alin_sky_walker
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 09/Feb/2007
Locaţie: Retardia

mie in afara de Carlito toti imi plac Laughing

Joi, 05 Feb 2009 05:06 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
doghi
Moderator Forum Diseara.ro
Moderator Forum Diseara.ro

Data înscrierii: 23/Dec/2006

serios nu va mai uitati la asa ceva...am ajuns la concluzia ca is niste porcarii
Joi, 05 Feb 2009 07:34 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
freek
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 20/Iun/2008
Locaţie: Undeva prin Bucuresti

Rey619Mystreio a scris:

In primul rand,draga retarded dude,invata sa vorbesti cu o fata,probabil parintii sunt de vina ca te lasa sa te uiti la TV 24/24.
In al doilea rand,mare fan "wresling" care esti,nu stii nici macar sa le scrii numele la indivizii aia..si din cate stiu se scrie WRESTLING.
In al treilea rand,ca te uiti la o asemenea porcarie sau ca te joci cu "barbi" mi se pare tot aia,ba chiar mi se pare mai educativ sa te joci cu "barbi" decat sa te uiti la niste retardati care se arunca pe un ring prostiindu-i pe alti retardati ca tine.
No offence.

Joi, 05 Feb 2009 11:01 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Dante_Sparda
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

Data înscrierii: 16/Oct/2006
Locaţie: ...six feet under...

@ freek - good one Laughing Scoate limba

Acum serios, Rey619Mystreio, te porti de parca wrestling-ul e viata ta. Laughing Acolo nu e decat un teatru ieftin, folosindu-se miscari invatate la antrenamente de aceiasi luptatori ce urmeaza sa se intalneasca in urmatorul meci. In ring par cei mai mari dusmani, in afara ringului sunt prieteni. Toata lumea stie ce inseamna wrestling, numai voi.. pustii frustrati, ce sunteti in stare sa va contrati si parintii pe tema asta nu vreti sa recunoasteti. Sincer, eu ma mai uit la wrestling, foarte rar, si numai daca am chef... dar ma uit numai sa rad Laughing, mai ales de comentatorii aia mascati de la sport.ro Laughing . Asa ca nu fa mare caz pe tema asta. Zambet Chill dude. Mai bine te uiti la cricket.. decat la wrestling. Fa cu ochiul

Joi, 05 Feb 2009 11:55 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Rey619Mystreio
Nou venit
Nou venit

Dante_Sparda a scris:
@ freek - good one Laughing Scoate limba

Acum serios, Rey619Mystreio, te porti de parca wrestling-ul e viata ta. Laughing Acolo nu e decat un teatru ieftin, folosindu-se miscari invatate la antrenamente de aceiasi luptatori ce urmeaza sa se intalneasca in urmatorul meci. In ring par cei mai mari dusmani, in afara ringului sunt prieteni. Toata lumea stie ce inseamna wrestling, numai voi.. pustii frustrati, ce sunteti in stare sa va contrati si parintii pe tema asta nu vreti sa recunoasteti. Sincer, eu ma mai uit la wrestling, foarte rar, si numai daca am chef... dar ma uit numai sa rad Laughing, mai ales de comentatorii aia mascati de la sport.ro Laughing . Asa ca nu fa mare caz pe tema asta. Zambet Chill dude. Mai bine te uiti la cricket.. decat la wrestling. Fa cu ochiul

Da ai dreptate si ai dreptate
Joi, 05 Feb 2009 21:27 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Rey619Mystreio
Nou venit
Nou venit

freek a scris:
Rey619Mystreio a scris:

In primul rand,draga retarded dude,invata sa vorbesti cu o fata,probabil parintii sunt de vina ca te lasa sa te uiti la TV 24/24.
In al doilea rand,mare fan "wresling" care esti,nu stii nici macar sa le scrii numele la indivizii aia..si din cate stiu se scrie WRESTLING.
In al treilea rand,ca te uiti la o asemenea porcarie sau ca te joci cu "barbi" mi se pare tot aia,ba chiar mi se pare mai educativ sa te joci cu "barbi" decat sa te uiti la niste retardati care se arunca pe un ring prostiindu-i pe alti retardati ca tine.
No offence.

Trebuie eu?O si nu suport sa mi se critice ceea ce scriu
Joi, 05 Feb 2009 21:30 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
freek
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 20/Iun/2008
Locaţie: Undeva prin Bucuresti

Ce te face sa crezi ca m-ar interesa ce nu-ti place tie ?
Te-ai gandit ca poate daca ai scrie corect si civilizat nu te-ar mai critica cineva?
In fine,voi astia de la generatia 95 in sus,din pacate,sunteti prea rupti de realitate.

Joi, 05 Feb 2009 22:51 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
shok
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 08/Sep/2008

@freek:ca bine zici 95 in sus...e vb de varsta..si eu(nu ca as fi batran rau) ma uitam pe la 11 ani la wrestling...
@reymystreyo un 69...sau cum te numesti:grow up....si incearca ca intre 12-14 ani sa nu mai scoti tot felu de prostii din gura(adica sa postezi)...ca dupa cateva minute te razgandesti..incearca sa gandesti ce scrii daca vrei sa scrii...sau asteapta pana cand te maturizezi(ceea ce nu cred ca va fii prea curand)

Vin, 06 Feb 2009 02:48 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Rey619Mystreio
Nou venit
Nou venit

shok a scris:
@freek:ca bine zici 95 in sus...e vb de varsta..si eu(nu ca as fi batran rau) ma uitam pe la 11 ani la wrestling...
@reymystreyo un 69...sau cum te numesti:grow up....si incearca ca intre 12-14 ani sa nu mai scoti tot felu de prostii din gura(adica sa postezi)...ca dupa cateva minute te razgandesti..incearca sa gandesti ce scrii daca vrei sa scrii...sau asteapta pana cand te maturizezi(ceea ce nu cred ca va fii prea curand)

Asa sunt eu asa ca va rog sa va obisnuiti
Sâm, 07 Feb 2009 23:05 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
shok
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 08/Sep/2008

nu cred ca trebuie cativa sute de useri sa se orienteze dupa unul singur...iti dau un sfat prietenesc:incearca tu sa te obisnuiesti cu noi(adica userii de pe forum)

Dum, 08 Feb 2009 00:26 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
...robredo
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 29/Apr/2008
Locaţie: ...timisoara

am vazut ca are 13 anisori....
deci este de inteles ....
dar la 13 ani sa ai asemenea carente ....
e grav...caz de targa...- Fa cu ochiul

Lun, 09 Feb 2009 08:28 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
bogdanstelistul
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 19/Feb/2009

votez pe John CEna Fa cu ochiul
Sâm, 21 Feb 2009 14:49 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
tussinel
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

Data înscrierii: 29/Ian/2009

Mie mi-e dor de baietelu' asta...mai radeam si yo....

Vin, 24 Apr 2009 19:31 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Val3n71n
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

Data înscrierii: 20/Apr/2007

john cena cu siguranta :X
Vin, 24 Apr 2009 19:44 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Aran
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

Data înscrierii: 09/Dec/2008
Locaţie: Ludus

clar.... toti..

Vin, 24 Apr 2009 20:21 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
aLyNwTzZw
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 09/Mar/2008

DRAMA in wrestling: a murit Umaga!

Eddie Fatu, cunoscut fanilor wrestlingului sub numele de Umaga, a murit vineri dupa ce a suferit doua atacuri de cord. Informatia a fost confirmata atat de catre rudele lui Umaga cat si de WWE.

Moartea lui Umaga a venit ca un soc incredibil. Samoanul a fost intai spitalizat dupa ce a suferit un infarct iar la scurt timp a venit si al doilea. Prea mult in prea putin timp si doctorii n-au mai putut face nimic. "Mi-am pierdut nepotul" a apucat sa spune legenda WWE Afa Anoa'i, unchiul lui Umaga.

Fost campion intercontinental, Umaga ramane in memoria fanilor din Romania in special prin meciurile cu John Cena, ce au culminat cu o infruntare pentru titlul WWE la Royal Rumble in 2007.

In martie ar fi implinit 37 de ani. Odihneasca-se in pace.

RIP
Mar, 15 Dec 2009 22:28 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:    
Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Arhiva Diseara.Ro Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la: 
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum