DISEARA.RO :: Vizualizare subiect - Scurtmetraje
ÎnregistrareCăutareFAQMembriGrupuriAutentificare
Scurtmetraje

Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Cinema Subiectul anterior
Subiectul următor
Scurtmetraje
Autor Mesaj
AndaPascu
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 05/Iun/2008

Mesaj Scurtmetraje Răspunde cu citat (quote)
Pe Cinemagia am citit ca incepand cu 13 iunie va rula un calup de scurtmetraje in cinema. Cinci succese mari pentru cinci filme mici se numeste selectia asta de scurte. Mi se pare interesanta ideea, mai ales ca in Romania scurtmetrajele sunt mai mult piratate. Ori, cata vreme se castiga premii internationale cu ele, adica aduc o imagine buna Romaniei, de ce nu ar fi in cinema ca oricare alt film?! Nu? Eu cred ca am sa merg.. Mai vine cineva? Cum vi se pare ideea?
Lun, 09 Iun 2008 13:25 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AndaPascu
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 05/Iun/2008

Mesaj Re: Scurtmetraje Răspunde cu citat (quote)
AndaPascu a scris:
Pe Cinemagia am citit ca incepand cu 13 iunie va rula un calup de scurtmetraje in cinema. Cinci succese mari pentru cinci filme mici se numeste selectia asta de scurte. Mi se pare interesanta ideea, mai ales ca in Romania scurtmetrajele sunt mai mult piratate. Ori, cata vreme se castiga premii internationale cu ele, adica aduc o imagine buna Romaniei, de ce nu ar fi in cinema ca oricare alt film?! Nu? Eu cred ca am sa merg.. Mai vine cineva? Cum vi se pare ideea?

poate vreti mai multe informatii.. ma gandesc... le gasiti pe www.metropolisfilm.ro - eu aici am aflat mai multe chestii.
poate va tenteaza si va capteaza inetresul!
Mie, 11 Iun 2008 14:40 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:    
Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Cinema Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la: 
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum