DISEARA.RO :: Vizualizare subiect - Sexul oral -> pt unele, felatia e ca si spalatul pe dinti
ÎnregistrareCăutareFAQMembriGrupuriAutentificare
Sexul oral -> pt unele, felatia e ca si spalatul pe dinti
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Următoare

Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Dragoste si sex Subiectul anterior
Subiectul următor
Sexul oral -> pt unele, felatia e ca si spalatul pe dinti
Autor Mesaj
codrul
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 02/Mar/2008
Locaţie: undeva pe langa munte

Mesaj Răspunde cu citat (quote)
ufffffff...cum am putut...deci...deschizi guritza, vorbesti frumos sa n-o sperii si ...si cred ca totul o sa vina de la sine...adica de la mine...adica de la tine...adica cine mai stie de la cine?...dar o sa iasa bine...

Vin, 06 Iun 2008 21:36 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
NatyMysin
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 15/Apr/2008
Locaţie: studenta

poti sa imi mai explici o data? Foarte fericit Laughing
Dum, 08 Iun 2008 02:10 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
codrul
Avansat
Avansat

incearca prima data si iti spun daca faci bine...promit ca te corectez si iti explic tot tot tot...si dupa... mergem repede la topicul celalalt ca sa nu raman dator.bine?

Dum, 08 Iun 2008 02:14 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
NatyMysin
Avansat
Avansat

Foarte fericitFoarte fericitFoarte fericitFoarte fericitFoarte fericitFoarte fericitFoarte fericitFoarte fericitFoarte fericitFoarte fericitFoarte fericitFoarte fericitFoarte fericit

mah u esti hotz Laughing
Dum, 08 Iun 2008 02:17 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
codrul
Avansat
Avansat

eu hot?...nuuuuuu...urasc hotii...dar n-am zis bine?...tu aici, eu acolo, noi dincolo, ei ...de ei nu ne doare capul atata timp cat noi doi ne ocupam de ...sa ne simtim...importanti prin felul in care ...raspundem provocarilor...

Dum, 08 Iun 2008 02:25 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
NatyMysin
Avansat
Avansat

intotdeauna mi-au placut provocarile Foarte fericit

Mie, 11 Iun 2008 03:30 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
codrul
Avansat
Avansat

am observat...dupa 3 zile...iti plac provocarile si chiar si te grabesti, nu?

Mie, 11 Iun 2008 16:13 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
NatyMysin
Avansat
Avansat

da...pierd trenu Foarte fericit

Mie, 11 Iun 2008 17:23 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
codrul
Avansat
Avansat

mda...tipic femeilor...daca nu te grabesti ...o poti...iar daca se grabeste ea...o poate...deci in esenta...se poate si in graba...

Mie, 11 Iun 2008 20:59 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
NatyMysin
Avansat
Avansat

dar farmecul unde mai e apoi? Indiferent

Sâm, 14 Iun 2008 00:48 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
codrul
Avansat
Avansat

in tren...e normal. nu?

Sâm, 14 Iun 2008 01:25 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dessie
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 16/Iun/2008

Sexul oral e absaolut normal si e chiar f. frumos. Mie una imi face placere sa "o" fac. Nu spun ca am placere sexuala din asta desigur, dar e f . placut sa-ti vezi iubitul inebunit de placere. Nu stiu la altii cum "functioneaza", daca vine ...natural dar eu, la inceputul relatiei am facut-o..."la schimb". Adica am facut de cateva ori dupa care astept sa-mi fie intoarse "seviciile". daca nu se intampla.... m-am oprit si eu. Suna a santaj sau troc stiu , dar eu asa vad lucrurile ...Ori e reciproc ori nu e deloc.
Lun, 16 Iun 2008 05:18 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
codrul
Avansat
Avansat

irinuco...nu ai continuat...te-ai oprit exact cand era mai interesant..."la inceput am facut-o la schimb"...deci sa inteleg ca...acum nu mai exista ...schimbul...acum e placerea ta?

Lun, 16 Iun 2008 08:05 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dessie
Nou venit
Nou venit

Schimbul exista doar la inceput dupa care lasa loc fie reciprocitatii ( si ce bine e cand se intampla) fie lipsei pt ca asa cum ziceam desi-mi place sexul oral facut celulalt, activitatea asta nu mie-mi aduce marele O ci lui. asa cum se vede si pe forum sunt inca numerosi cei care trateaza cu reticienta sexul oral sau primesc doar fara sa fie bucurosi sa si ofere. Mie-mi place sa ofer dar ador sa primesc. Intr-o atare nefericita situatie, fie se pune capat relatiei (mult prea extrem pt mine), fie activitatea orala este scoasa din program, doar sexul nu se reduce la oral.
Lun, 16 Iun 2008 16:05 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dessie
Nou venit
Nou venit

pe langa subiect - cum pot face sa nu-mi fie publice datele personale? daca vroiam sa fiu irina pe formu nu ma mai oboseam sa-mi zic dessie.
Lun, 16 Iun 2008 16:08 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
codrul
Avansat
Avansat

cu adoratul, te muti in partea cu ...inghetata si cu HELMUT...aici ramanem la partea cu LOLA...nu dau si eu de una care sa-i placa numai sa ofere? macar vreo dpoa ore...adica astazi la meci...

Mar, 17 Iun 2008 19:18 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DR_HOUSE
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 25/Sep/2006
Locaţie: Bray - Ireland

E drept ca sexul oral se face la schimb,insa nu oricine stie sa provoace placere prin sexul oral.Dessie,pai uita-te singura unde ai publicat numele tau.

Mar, 17 Iun 2008 20:28 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
dessie
Nou venit
Nou venit

Cum adica nu oricine stie sa provoace palcere? Prin cunnilingus? As zice ca orice activitate orala e aducatoare de placere, cel putin pt femei tind sa cred ca asa e. Nu-mi pot imagina nimic in cunnilingus ce nu ar provova placere. Dar chiar nimic. Se poate insa sa dureze o vreme pana invata ce trebuie facut ca sa si termini in felul acesta.... dar se invata.
Cam acelasi lucru imi imaginez ca e si cu oralul la barbati. Acum, exact ce simtiti voi in timpul...., nu stiu. Dar ar fi interesant sa vad o lista cu "asa" dar "asa nu...". Poate fi un oral...neplacut, sau doar neterminat si in consecinta doar parte a preludiului?

Scuze ca vorbesc si despre ...inghetata dar eu nu vad cum se pot dezbate subiectele ca fiind straine.

Cu numele am rezolvat, merci.
Mie, 18 Iun 2008 06:32 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DR_HOUSE
Avansat
Avansat

Pai,nu stiu ce simte o femeie,dar iti spun SIGUR ca nu trebuie neaparat sa fie placere,daca e sex oral la barbati.Daca fata nu se pricepe,e foarte probail ca placerea sa fie aproape inexistenta.Tu cum te-ai simti sa-ti spuna prietenul,in timp ce-i faci sex oral,sa te opresti ca nu e bine? Scoate limba

Mie, 18 Iun 2008 15:15 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
dessie
Nou venit
Nou venit

DR_HOUSE a scris:
Pai,nu stiu ce simte o femeie,dar iti spun SIGUR ca nu trebuie neaparat sa fie placere,daca e sex oral la barbati.Scoate limba

Nici nu mi-a trecut prin cap ca se poate si oral fara placere. Pentru fete nu e la fel. Despre barbati- eu auzisem ca pt ei oralul ar fi cea mai placuta forma de sex....ca nimic nu se compara cu atingerea buzelor....

[quote="DR_HOUSE"Daca fata nu se pricepe,e foarte probail ca placerea sa fie aproape inexistenta.Tu cum te-ai simti sa-ti spuna prietenul,in timp ce-i faci sex oral,sa te opresti ca nu e bine? Scoate limba[/quote]

Placere chiar inexistenta- atunci putin probabil sa "termine". Si daca tot nu termina...presupun ca pana la urma iti si spune sa te opresti.
Dar parca e pacat sa te opresti. Sa fie oralul un talent nativ, ceva ce nu se invata?
Nu mai bine, daca se intampla sa fie fata nepriceputa, ati incerca sa-ti aratati cum vreti? Ma gandesc eu asa ca nu-i bai daca ...misca si barbatul in timpul ostilitatilor. Sau, daca nu misca, poate sa-si foloseasca mainile pentru a-i arata fetei cam care ar fi ritmul dorit. Sau?

Cat despre cum te simti daca iti spune ca nu-i bine.....pai primul meu prieten m-a anuntat ca daca-mi simte dintii ii cam trece. Si nu m-am simtit foarte bine, dar nici foarte prost. Am invatat impreuna.
Mie, 18 Iun 2008 18:02 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DR_HOUSE
Avansat
Avansat

Asta cu dintii e cel mai usor de spus unei fete,deoarece e si cea mai dureroasa "greseala" care poate sa apara.Insa mie mi-e rusine sa-i spun fetei unele detalii,cum sa tina mana,ce sa faca cu limba si faze de astea.Nu stiu neaparat daca e ceva nativ,insa in ziua de azi sunt multe posibilitati de "documentare",chiar si acest domeniu.Nu totul tine de viteza si ritm... Rusinat

Mie, 18 Iun 2008 23:47 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
misterra
Moderator Forum Diseara.ro
Moderator Forum Diseara.ro

Data înscrierii: 11/Mar/2008
Locaţie: in dreapta ta... stanga cum stai cu fata

Dr House, "documentarea" e 0 barat fara practica... si aia se obtine in timp si prin efort sustinut,.... adica trebuie sa iti si placa ce faci, altfel nu o iti imbunatatesti tehnica niciodata. Trebuie sa fii relaxat/a si sa iti placa foarte mult partenerul... si cred ca vine natural, fara sa te gandesti tot timpul "acum ce fac cu limba, acum cum tin mana", etc... diferenta intre sublim si penibil a foarte fina Laughing... in plus de asta ar mai fi un aspect la care nu prea se gandeste nimeni... femeile sunt mai pricepute in a oferi sex oral femeilor, barbatii se simt mai bine cand un barbat le face sex oral. Nu-mi sariti in cap, sau mai bine sa ma contrazica doar cei care au incercat... si, fara a depasi ceea ce noi (sau societatea) am delimitat ca fiind 'normalitate', e firesc sa fie asa, cel putin din punct de vedere 'tehnic', avand in vedere avantajul dat de cunoasterea propriului trup...

Speak your mind even if your voice shakes Foarte fericit

Every sixty seconds you spend angry, upset or mad, is a full minute of happiness you'll never get back.
Sâm, 21 Iun 2008 07:36 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
puffarina
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 21/Ian/2008
Locaţie: uite-o, nu-i !!!

....."trebuie sa iti si placa ce faci, altfel nu o iti imbunatatesti tehnica niciodata"..... foarte foarte adevarat si valabil in toate cele... Fa cu ochiul

Sâm, 21 Iun 2008 10:30 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
realista4ever
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 12/Apr/2008

misterra a scris:
femeile sunt mai pricepute in a oferi sex oral femeilor, barbatii se simt mai bine cand un barbat le face sex oral.

sunt total de acord..and once again I say.. e ceva normal.. si presupun ca la un moment dat placut pentru un barbat.. sa se uite la doua fete...satisfacandu'se reciproc.. si cu atat mai bine daca participa si el la "joc".. insa barbatii..sunt destul de putini cei care au recunoscut o eventuala atractie fata de un alt barbat.. sau un eventual contact cu acesta.
cred ca atata timp cat intr'o relatie exista sinceritate, si disponibilitate de a'ti cunoaste partenerul, si mai ales dorinta, totul vine de la sine, trebuie sa accepti o eventuala greseala in timpul actului, si, cum zicea dessie, lucrurile astea se invata in doi, insa pentru one night stand.. o "greseala" nu este asa de importanta, mai ales daca partenerii nu se vor mai intalni.. ci doar placerea de moment e importanta..

Lun, 30 Iun 2008 01:39 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DR_HOUSE
Avansat
Avansat

Da,am vazut si eu ca o fata stie sa faca sex oral foarte bine unei alte fete... Scoate limba Insa,nu m-ar tine stomacul sa vad doi masculi facand asta.E muuuuuult prea gretos.E drept ca si eu am primit niste (l)indicalii de la o tipa bisexuala,si-mi explica ce si cum e de facut la sexul oral Scoate limba Rezultatul,zic eu,a fost satisfacator,la propriu Foarte fericit

Joi, 03 Iul 2008 11:04 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:    
Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Dragoste si sex Ora este GMT + 3 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Următoare
Pagina 12 din 14

Mergi direct la: 
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum