DISEARA.RO :: Vizualizare subiect - Sexul oral -> pt unele, felatia e ca si spalatul pe dinti
ÎnregistrareCăutareFAQMembriGrupuriAutentificare
Sexul oral -> pt unele, felatia e ca si spalatul pe dinti
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Următoare

Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Dragoste si sex Subiectul anterior
Subiectul următor
Sexul oral -> pt unele, felatia e ca si spalatul pe dinti
Autor Mesaj
SHPAMPY
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 31/Oct/2006

Mesaj Sexul oral -> pt unele, felatia e ca si spalatul pe dinti Răspunde cu citat (quote)
Am ramas masca dupa ce am ascultat asta.
Si acum imi pun o intrebare existentiala: Ar trebui sa ma ingrijorez sau sa ma gandesc la o cariera de profesor universitar?
Vin, 10 Noi 2006 03:23 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
GIUGIUK
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 02/Noi/2006

Mesaj Răspunde cu citat (quote)
Sexul oral e natural Foarte fericit
In momentul in care reusesti sa faci sex oral cu persoana iubita e un pas important in relatie, (bine,excudem fazele gen "one night stand", sau fata fara prejudecati si contor la gura)avand in vedere ca de obicei fetele, muieriile se cam inhiba cand vine vorba de chestii naturale..care inevitabil se intampla intr-o relatie(gen aere veginale, gaze, etc.stiti voi la ce ma refer) asa ca sexul oral e important intr-o relatie!
De exemplu, unii barbatii nu vreau sex oral, nici nu au fost serviti niciodata pentru ca li se pare un lucru deplasat si chiar scarbos(nu stiu ce pierd Fa cu ochiul ) In fine, tine de multe chestii, de obicei fetele se dau in laturi cand vine vorba de felatie, dar majoritatea au trecut peste inhibitii de genu' asta.
Un exemplu ciudat e asta: relatie de 1 an, sex normal, fara sex oral, anal sau alte pozitii mai iesite din tipar, fata nici macar nu i-a atins penisul in timpul relatiilor intime...dar sa mai si faca sex oral! In fine, dupa inca un an de frecat la rece, fata simtind aceeasi repulsie fata de organul sexual facator de bine, se intalneste cu iubitul la el acasa si incep sa faca dragoste. Intr-un moment de nebunie, frica(sa nu-si piarda iubitul) de inconstienta..sau ce o fii fost, fata ii face sex oral gagiului.
Deci sa recapitulam: relatie de 2 ani.. nu pun mana ca mi-e greata, scarba sau frica ca ma musca, dar dupa aceea o iau direct in gura. Tot ce conteaza e ca pana la urma..femeiile conduc lumea!
Vin, 10 Noi 2006 10:35 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bizonul
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

Data înscrierii: 17/Aug/2006
Locaţie: pe strada..

ai 1 punct din partea mea. Fa cu ochiul
Vin, 10 Noi 2006 20:31 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
GIUGIUK
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 02/Noi/2006

Mesaj pentru bizonul Răspunde cu citat (quote)
am un punct din partea ta de ce?Pentru ca sunt de acord cu sexul oral sau pentru ca ti-a placut povestea mea cu gagica sfioasa?
Sâm, 11 Noi 2006 15:15 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Gabi
Site Admin
Site Admin

Data înscrierii: 01/Ian/2006

Mesaj Re: Sexul oral -> pt unele, felatia e ca si spalatul pe d Răspunde cu citat (quote)
SHPAMPY a scris:

Cea mai tare faza mi s-a parut cand Buzdugan a intrebat-o pe fata "mai, tu ma inregistrezi acum ?" Laughing

In rest, legat de subiect, fata a fost amuzanta cand spunea "stii, vreau doar sex oral, pentru ca nu vreau sa-mi insel logodnicul." Ma rog ... logodnic gasit pe net si pe care nu-l vazuse pana atunci Surprins
Sâm, 11 Noi 2006 19:56 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bizonul
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

Mesaj Re: pentru bizonul Răspunde cu citat (quote)
GIUGIUK a scris:
am un punct din partea ta de ce?Pentru ca sunt de acord cu sexul oral sau pentru ca ti-a placut povestea mea cu gagica sfioasa?

da, pentru ca esti de acord cu sexul oral dar si pentru ca povestea spusa de tine este putin prea "reala"...este mult prea multa intimitate in tot ceea ce spui aici si ma face sa ma gandesc daca nu este vb chiar despre tine..
Sâm, 11 Noi 2006 20:12 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
red
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 16/Oct/2006

Mesaj SHPAMPY Răspunde cu citat (quote)
Zambet Bai SHPAMPY... da tu alta treaba n-ai? Zambet
Stai linishtit ca nu totzi au ghinionu sau norocu', sa intalneasca fiintze cu un nivel de dezinhibare atat de mare.
Ce-i normal e normal frate... dar chiar asha... nu cred ca despre spalatu' pe dintzi ar vorbi asha natural.

Am mai auzit io de una care s-o dat la unu intr-un bar, shi el, din ale lui motive n-o vrut s-o rezolve... ghici ce-o facut fata, cu el, pe scarile barului? ca sa se "razbune"... io n-ash vrea sa pot sa cred ... dar oricat m-ash impotrivi... tz tz tz ... s-ontors lumea cu susu'n jos
Scoate limba
Lun, 13 Noi 2006 23:47 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
FloW
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 17/Noi/2006
Locaţie: Deasupra tuturor

adevarul e ca multora le este teama sa depaseasca pragul asta deoarece multi sunt aceia care au mentalitatea aia gen "o umilesc/il umilesc ------->>>> m-a umilit"
Vin, 17 Noi 2006 20:36 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger Numărul ICQ
bizonul
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

nu are "frate" nici o legatura cu ceea ce spui.daca vrei sa o faci o faci gata, nimic mai simplu insa pentru multi asta este o provocare
ai incercat vreodata 69? Fa cu ochiul

Ultima modificare efectuată de către bizonul la Mie, 20 Dec 2006 11:42, modificat de 1 dată în total
Sâm, 18 Noi 2006 03:26 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
FloW
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 17/Noi/2006
Locaţie: Deasupra tuturor

bizonul a scris:
nu are "frate" nici o legatura cu ceea ce spui.daca vrei sa o faci o faci gata, nimic mai simplu insa pentru multi asta este o provocare
ai incercat vreodata 69? Fa cu ochiul

eu ma refeream la un caz in care unul face altuia...69 e deja altceva...cand cad amandoi de comun acord, sa nu vorbim despre cazurile in care fata a cazut de kko in fata prietenilor cand iubitul ei s-a laudat ca i s-a facut oral....totul tine de mentalitate....
Lun, 20 Noi 2006 17:08 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger Numărul ICQ
glue
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 29/Oct/2006

de ce sa se faca de kko ? eu as zice ca ar trebui sa se simta bine...daca prietenul ei se lauda...inseamna ca e satisfacut de prestatia ei... de ce ne rusinam de questii absolut normale...care mai mult,aduc placere? ...
Mar, 21 Noi 2006 00:50 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
V|p3r_m3n
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

Data înscrierii: 08/Mai/2006

Mesaj Re: Sexul oral -> pt unele, felatia e ca si spalatul pe d Răspunde cu citat (quote)
SHPAMPY a scris:
Si acum imi pun o intrebare existentiala: Ar trebui sa ma ingrijorez sau sa ma gandesc la o cariera de profesor universitar?
Imi spui te rog si mie ce lagatura are asta cu " sexul orar pt unele felatia e ca si spalatul pe dinti" Zambet)
Mar, 21 Noi 2006 16:24 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dandrey2003
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 15/Noi/2006

nu la toate:)) Scoate limba
Sâm, 25 Noi 2006 01:01 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
wolverinetdk
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 23/Noi/2006
Locaţie: Bucuresti

cum nu la toate ai si pasta is periuta doi in unu =)))))))
Dum, 10 Dec 2006 03:08 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
3deics
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 23/Dec/2006

sexul oral este ca si mersul pe bicicleta.prima oara nu stii cum..inveti..progresezi si gata!oricum este mishto.. Pervers de malefic
Sâm, 23 Dec 2006 17:22 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bizonul
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

razi tu razi zoltane tata..stii tu ce stii.. Fa cu ochiul

Mie, 03 Ian 2007 16:52 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
3deics
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 23/Dec/2006

sexul oral este si va ramane o afacere profitabila pentru multi/te..nu conteaza varsta pana la urma ..cunosc insa persoane care fac asta din placere.. Foarte fericit
Vin, 05 Ian 2007 12:49 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
InczeZoltan
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

Data înscrierii: 21/Noi/2006

Pai din placere o faac oamenii normal........... Pervers de malefic
Sâm, 06 Ian 2007 00:38 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bizonul
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

zici tu..
app, daca erai fata imi faceai si mie un sex oral?asa....din PLACERE. Fa cu ochiul

Lun, 08 Ian 2007 11:42 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
InczeZoltan
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

noroc ca nus fata........... Laughing Laughing
Lun, 08 Ian 2007 11:45 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
InczeZoltan
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

o murit subiectul asta de ce nu mai scrie nimeni nimic???????? Rusinat
Lun, 22 Ian 2007 09:12 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DR_HOUSE
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 25/Sep/2006
Locaţie: Bray - Ireland

Am ascultat si eu pe caseta acea farsa si am ramas stupefiat de prostia care poate sa zaca in capsorul acelei creaturi. De ce prostie?Pai: 1. Are logodnic pe care nu l-a vazut niciodata in viata ei. 2. Merge peste ocean la o persoana pe care n-a vazut-o in viata ei. 3. Nu vrea sa-si insele logodnicul facand ci doar sa faca sex oral. Este o mare dovada de prostie romaneasca.Pe de alta parte am cunoscut si eu o fata care nu vroia sa-si inceapa viata sexuala,in schimb accepta sex oral cat de des se putea.Normal ca nu poti sa ai ceva impotriva acestei chestii.Dupa mai bine de un an si ceva de sex oral,pana la urma nu s-a putut abtine fata si "s-a dat pe brazda".A marturisit totusi ca-i place foarte mutl sexul oral. Pai cine nu si-ar dori asa ceva? Si mie imi place sexul oral,dar indragesc si celelalte tipuri de sex Zambet
In consecinta,sunt de acord cu sexul oral. Zambet

Mie, 24 Ian 2007 14:40 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
gabidum64
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 02/Feb/2007

Scoate limba Scoate limba

CUM SA REZISTI SA NU FACI SEX ORAL
Vin, 02 Feb 2007 17:14 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DR_HOUSE
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 25/Sep/2006
Locaţie: Bray - Ireland

nu stiu ce ai vrut sa exprimi cu aceea poza si nu pot sa-mi dau seama cu ce te indeamna la sex oral.Doar pentru ca e o gura?! Sa inteleg ca afisele din sala de asteptare de la stomatologie ma indeamna la sex oral in cantitati industriale? Mai trebuie sa scrie sub poza:"Uniunea medicilor stomatologi recomanda sexul oral de 3 ori pe zi,dupa fiecare masa,pentru protectia gingiilor,a cavitatii bucale si a dintilor impotriva cariilor si a altor infectii care pot dauna smaltului dintilor!" Nu ma mir ca ai doar un post,dar si acel post e scos din dos... Buna dimineata...la 3:36 Zambet

Sâm, 03 Feb 2007 04:33 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
bizonul
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

nu nu nu..eu sunt convins ca a vrut sa puna o poza ca asta..eheee..parca se face diferentza

Sâm, 03 Feb 2007 11:58 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:    
Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Dragoste si sex Ora este GMT + 3 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Următoare
Pagina 1 din 14

Mergi direct la: 
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum