DISEARA.RO :: Vizualizare subiect - FORTZA STEAUA!
ÎnregistrareCăutareFAQMembriGrupuriAutentificare
FORTZA STEAUA!
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Arhiva Diseara.Ro Subiectul anterior
Subiectul următor
FORTZA STEAUA!
Autor Mesaj
nume_nepermis_447
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 14/Aug/2007

Mesaj FORTZA STEAUA! Răspunde cu citat (quote)
Cine E Stelist Sa Se Semneze
Sâm, 13 Oct 2007 22:49 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nume_nepermis_447
Nou venit
Nou venit

Mesaj Răspunde cu citat (quote)
-xXx- STELIST != FORTZA STEAUA!
Sâm, 13 Oct 2007 22:50 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
claufbx
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 17/Noi/2006

steaua ii varza si uitati-va pe ce loc e , o echipa care vrea sa intre in champions league
Lun, 22 Oct 2007 11:38 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
yonutz_bosssu
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 11/Oct/2007

Mesaj steaua Răspunde cu citat (quote)
fortza steaua!!!!!! Foarte fericit
Mar, 23 Oct 2007 18:00 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
impr3sarul
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 16/Oct/2007

claufbx a scris:
steaua ii varza si uitati-va pe ce loc e , o echipa care vrea sa intre in champions league

oricum STEAUA NU SE COMPARA CU DINAMO CARE IS NISTE CAINI JEGOSI....

FORTZA STEAUAA!
Mie, 24 Oct 2007 21:11 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
laurentyiu
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 28/Iun/2007

claufbx a scris:

steaua momentan ie in UCL
Dum, 18 Noi 2007 17:33 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
alexn_91
Nou venit
Nou venit

Fortza STEAUA!!!
Lun, 26 Noi 2007 01:40 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mdc
Cont dezactivat

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locaţie: oradea

FORTA STEAUA

TRUP SI SUFLET PENTRU CULORI !!!!!! SI LA BINE SI LA RAU CU STEAUA MEREU !!!!!
punct plus punct fac mai multe puncte
Lun, 10 Dec 2007 10:41 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
shukaru_pity
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

Data înscrierii: 15/Feb/2007
Locaţie: Somewhere in Europe

Sunt Stelist..si ma mandresc cu asta,chiar daca echipa e intr`o faza mai proasta,sa zicem si din cauza programului...dar si din cauza Ciobanului.Sa speram totusi ca o sa`si revina...daca nu anu` asta,macar la anu`..si sa speram ca poate cu Fiara[Laca] pe banca o sa mergem mai departe si de grupele CL[nu anu` asta].
In Final...Fortza STEAUA !

Lun, 10 Dec 2007 15:10 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
andreyutzzu
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 17/Dec/2006

Niciodata infrant
Niciodata plangand
Mereu optimist
Totdeauna STELIST...!!!!!
Joi, 20 Dec 2007 18:30 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
maryusyuro96
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 11/Noi/2007

FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA
Sâm, 22 Dec 2007 11:02 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
tigerany
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 04/Noi/2007

andreyutzzu a scris:
Niciodata infrant
Niciodata plangand
Mereu optimist

ti-a luat mult sa le gandesti??? Trist

eu nu stiu ce gasiti voi in toate jignirile aduse la alte echipe (si cand spun asta nu ma refer la tine)
nu e nimic rau sa fii microbist dar tre sa ai si o anumita limita, asta nu inseamna ca daca echipa ta favorita a luat bataie tre sa urasti echipa ailalta

tin cu steaua si recunosc nu ma consider un microbist inrait.
fortza steaua
Mie, 09 Ian 2008 19:32 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
andreyutzzu
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 17/Dec/2006

tigerany a scris:
andreyutzzu a scris:
Niciodata infrant
Niciodata plangand
Mereu optimist

eu nu stiu ce gasiti voi in toate jignirile aduse la alte echipe (si cand spun asta nu ma refer la tine)
nu e nimic rau sa fii microbist dar tre sa ai si o anumita limita, asta nu inseamna ca daca echipa ta favorita a luat bataie tre sa urasti echipa ailalta

fortza steaua

Saracu de tine....Cred k nu ai citit bn sau e prea greu pt tn sa intelegi ce am scris eu...Dak yo m-am legat d vreo echipa prin ceea ce am zis inseamna k nu ejti sanatos baiatule...!!!!!!! Malefic sau Foarte furios Pervers de malefic Malefic sau Foarte furios Pervers de malefic
Lun, 14 Ian 2008 15:27 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
tigerany
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 04/Noi/2007

andreyutzzu a scris:
tigerany a scris:
andreyutzzu a scris:
Niciodata infrant
Niciodata plangand
Mereu optimist

fortza steaua

Saracu de tine....Cred k nu ai citit bn sau e prea greu pt tn sa intelegi ce am scris eu...Dak yo m-am legat d vreo echipa prin ceea ce am zis inseamna k nu ejti sanatos baiatule...!!!!!!! Malefic sau Foarte furios Pervers de malefic Malefic sau Foarte furios Pervers de malefic

ha, ha, ha. draga fii mai atent draga in primul rand nu sunt baiat,
iar in al doilea rand: tie ti se adresa doar prima propozitie.
celelalte erau pentru restul care se stiu ei. eu am scris in paranteza ca nu ma refer la tine dar ...
in concluzi fii mai atent o sa te ajute poate in viata
cat despre sanatatea mea ... pentru cultura ta generala sa stii k stau foarte bine baietelule
Lun, 14 Ian 2008 19:47 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Dragos
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Locaţie: IASI

FORZA STEAUA .
Mar, 15 Ian 2008 12:07 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Razvy_15
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 16/Dec/2006

FORZA STEAUA .
Sâm, 02 Feb 2008 16:42 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Rotariu
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 13/Mar/2007

Mesaj LOL Răspunde cu citat (quote)
claufbx a scris:

Lol....Macar daca comenta altu....dar un timisorean a ajuns sa comenteze???voi care sunteti sclavii lui Borcea Rusinat Rusinat Rusinat Rusinat :oops:Macar de nu postai... FORZZASTEAUA
Dum, 03 Feb 2008 19:13 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bebik
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 02/Mai/2007

Mesaj Re: LOL Răspunde cu citat (quote)
Rotariu a scris:
claufbx a scris:

Lol....Macar daca comenta altu....dar un timisorean a ajuns sa comenteze???voi care sunteti sclavii lui Borcea Rusinat Rusinat Rusinat Rusinat :oops:Macar de nu postai... FORZZASTEAUA

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Lun, 04 Feb 2008 14:41 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Dica^10
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 02/Mar/2008
Locaţie: Ghencea v-am mai spus !

Mesaj Re: LOL Răspunde cu citat (quote)
bebik_finutz a scris:
Rotariu a scris:
claufbx a scris:

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing[ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing[ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing[ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing[ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing[ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing[ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing[ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing[ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing[ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing[ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing[ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing[ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing[ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing[ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing[ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing[ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing[ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing[ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing[ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing[ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing[ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing[

app
FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA FORZA STEAUA
Lun, 28 Apr 2008 21:46 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
...robredo
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 29/Apr/2008
Locaţie: ...timisoara

sper ca amu statzi linistitzi ..... Laughing Laughing Laughing

Dum, 04 Mai 2008 23:32 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
misterra
Moderator Forum Diseara.ro
Moderator Forum Diseara.ro

Data înscrierii: 11/Mar/2008
Locaţie: in dreapta ta... stanga cum stai cu fata

Dica, ti-au mai ramas emoticoane si pt data viitoare? Cred ca le-ai terminat pe toate si cred ca si pe ale vecinilor Scoate limbaScoate limbaScoate limba

Speak your mind even if your voice shakes Foarte fericit

Every sixty seconds you spend angry, upset or mad, is a full minute of happiness you'll never get back.
Mar, 06 Mai 2008 07:06 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
...robredo
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 29/Apr/2008
Locaţie: ...timisoara

misterra a scris:
Dica, ti-au mai ramas emoticoane si pt data viitoare? Cred ca le-ai terminat pe toate si cred ca si pe ale vecinilor Scoate limbaScoate limbaScoate limba

am mai fost pe un forum ...care s-a inchis din cauza unuia care a furat toate emoticoanele ..... Laughing Laughing Laughing

Mar, 06 Mai 2008 07:47 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Val3n71n
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

Data înscrierii: 20/Apr/2007

forza steaua
Mar, 06 Mai 2008 11:32 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
the_doctor
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 10/Mai/2008

imi place de la steaua de dayro moreno si inca cativa(cam putini)....sa vedem daca se califica in gupele UCL..
Vin, 16 Mai 2008 11:41 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DJ_Dan
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 26/Apr/2008

FORZA STEAUA .
Sâm, 17 Mai 2008 08:50 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:    
Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Arhiva Diseara.Ro Ora este GMT + 3 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la: 
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum