DISEARA.RO :: Vizualizare subiect - E posibil sa te indragostesti pe messenger?????
ÎnregistrareCăutareFAQMembriGrupuriAutentificare
E posibil sa te indragostesti pe messenger?????
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Următoare

Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Dragoste si sex Subiectul anterior
Subiectul următor
E posibil sa te indragostesti pe messenger?????
Autor Mesaj
DR_HOUSE
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 25/Sep/2006
Locaţie: Bray - Ireland

Mesaj Răspunde cu citat (quote)
amanda a scris:
foarte frumos.......am slabit 7 kg cu iluzia asta

Eu nicicum nu reusesc sa slabesc Zambet Ma bucur nespus sa intru pe forum si sa vad lume care scrie pe aici,altcineva inafara de "noi" cei care scriem zilnic,vreo 5 persoane maxim Foarte fericit Keep on the good work Scoate limba

Joi, 27 Sep 2007 14:25 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
DR_HOUSE
Avansat
Avansat

Unique a scris:
Let`s end this crap!Gata!Ati fost parasiti,life sucks...e timpul sa move on! : ) E greu,e teribil de greu si dureros dar stand si gandindu-va la acelasi lucru nu rezolvati nimic!Gata!
Amanda,citeste si celelalte topicuri.Sunt FUN,FUN! : D E un forum destul de cool.Astept sa te vad raspunzand si la alte topicuri ; )
Sa nu mai citesc nici o plangere or crap like that
Daca viata-i o c**va...f***-o!Period!

Din moment ce toti am ajuns la concluzia ca nu este chiar imposibil sa te indfragostesti pe net,mai are vreun rost topicul asta?! Ochii peste cap

Asa da! I`m proud of Daddy`s lil` girl... De inchis nu are rost sa inchidem acest subiect,ca poate mai intra peste 5 luni un user nou care vrea sa-si exprime parerea si mai bine sa existe subiectul asta decat sa apara altul nou.Sper sa nu fie cazul ca DOAR peste 5 luni sa avem user nou pe forum Scoate limba

Joi, 27 Sep 2007 14:31 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ocean
Senior Diseara.Ro
Senior Diseara.Ro

Data înscrierii: 14/Iul/2007
Locaţie: Cluj-Napoca

Citat:

De inchis nu are rost sa inchidem acest subiect,ca poate mai intra peste 5 luni un user nou care vrea sa-si exprime parerea si mai bine sa existe subiectul asta decat sa apara altul nou.

Subscriu. Si asa sint putine topicuri, iar asta nu este cu siguranta un subiect mort!
Joi, 27 Sep 2007 14:53 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
BloodyMary
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 25/Sep/2007

Unique a scris:
Let`s end this crap!Gata!Ati fost parasiti,life sucks...e timpul sa move on! : ) E greu,e teribil de greu si dureros dar stand si gandindu-va la acelasi lucru nu rezolvati nimic!Gata!
Amanda,citeste si celelalte topicuri.Sunt FUN,FUN! : D E un forum destul de cool.Astept sa te vad raspunzand si la alte topicuri ; )
Sa nu mai citesc nici o plangere or crap like that
Daca viata-i o c**va...f***-o!Period!

Din moment ce toti am ajuns la concluzia ca nu este chiar imposibil sa te indfragostesti pe net,mai are vreun rost topicul asta?! Ochii peste cap

Sunt de acord cu tine.
Anyway, amanda, e claR ca tipu' nu te merita. Mai bine cauta un baiat dragut care sa te faca sa te simti speciala, dar in real life, la scoala sau in cercul de prieteni, etc. Nu e imposibil sa te indragostesti pe net dar e mai dificil, ca nu prea stii peste cine dai si nu tot timpul tine.
Joi, 27 Sep 2007 15:26 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Unique
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 26/Ian/2007

@Dr_House&@Ocean - Oh!Deci sperati ca in vreo 5 luni isi mai ia unu/una o teapa si imparte asta cu noi? Bad,bad guys!
Citat:
Mai bine cauta un baiat dragut care sa te faca sa te simti speciala, dar in real life, la scoala sau in cercul de prieteni, etc.
@Bloody Mary-Perfect de acord!

Joi, 27 Sep 2007 16:03 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
BloodyMary
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 25/Sep/2007

Unique a scris:
@Dr_House&@Ocean - Oh!Deci sperati ca in vreo 5 luni isi mai ia unu/una o teapa si imparte asta cu noi? Bad,bad guys!
Citat:
Mai bine cauta un baiat dragut care sa te faca sa te simti speciala, dar in real life, la scoala sau in cercul de prieteni, etc.
@Bloody Mary-Perfect de acord!

Faza nasoala e ca de tepe dai la tot pasu'. Daca inchide topicul asta, e posibil ca in 5 luni sa mai fie deschise inca 3 in genul. Cand vine vorba de iubire...sunt probleme mari, din pacate.
Joi, 27 Sep 2007 16:15 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ocean
Senior Diseara.Ro
Senior Diseara.Ro

Data înscrierii: 14/Iul/2007
Locaţie: Cluj-Napoca

Citat:

Daca inchide topicul asta, e posibil ca in 5 luni sa mai fie deschise inca 3 in genul.

Like I said...
Joi, 27 Sep 2007 16:19 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Unique
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 26/Ian/2007

Okies :)

Joi, 27 Sep 2007 16:21 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DR_HOUSE
Avansat
Avansat

Unique a scris:
Okies Zambet

Multumim ca esti de acord cu noi Laughing Luv` ya Ochii peste cap

Joi, 27 Sep 2007 17:40 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
K7
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 19/Ian/2008
Locaţie: Constanta

amanda, imi pare rau ca ti-am dat ignore... putem sa ne intalnim de paste?

Sâm, 29 Mar 2008 03:45 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
misterra
Moderator Forum Diseara.ro

Data înscrierii: 11/Mar/2008
Locaţie: in dreapta ta... stanga cum stai cu fata

mai mult cred ca ne indragostim de cuvinte.... ne place sa ne jucam cu vorbele, sa le plasam provocator si subtil, recunosteti... de cate ori nu v-ati citit proprile mesaje, cu incantare, incat mai ca va venea si voua sa credeti? nu spun ca toate mesajele sunt missleading (ajutati-ma ca nu imi vine alt cuvant), dar sansele sa fie sunt mari.... ne place sa citim mesaje in care suntem complimentati, tachinati, provocati.... stiu persoane care s-au cunoscut pe mess si care acum se casatoresc.... nu e imposibil, dar nu merge intotdeauna... cine accepta riscul trebuie sa isi asume si esecul... e dur dar ah, thats just the way it is.
Joi, 03 Apr 2008 19:38 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Darkinside
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 22/Oct/2007

Hmmm ... de obicei nick-ul spune multe lucruri despre o persoana cunoscuta pe internet (messenger). Fiindca nu reprezinta adevarata personalitate a unei persoane ci modul cum vrea sa fie perceput(a). Acesta este insa principalul punct de plecare intr-o relatie de prietenie (initial).

misterra ... hmmmm ...why all the misterry ? Ochii peste cap
Joi, 03 Apr 2008 22:25 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
misterra

e un joc de cuvinte si de idei, e mai mult decat mystery.... si e exact ceea ce simt in legatura cu nickurile...
Joi, 03 Apr 2008 22:46 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Darkinside
Nou venit
Nou venit

Joc de cuvinte ? Confuz

... ce simti in legatura cu nick-ul meu ? Socat
Vin, 04 Apr 2008 22:18 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
misterra

da, joc de cuvinte, dar nu incerca sa il intelegi... e prea personal ca sa faci toate legaturile....

nickul tau? n-am stiut ca trebuia sa simt ceva in legatura cu el.... tu ai spus-o mai bine
darkinside a scris:
nick-ul spune multe lucruri despre o persoana cunoscuta pe internet . Fiindca nu reprezinta adevarata personalitate a unei persoane ci modul cum vrea sa fie perceput(a).

eventual pot sa imi dau cu parerea ca vrei sa fii perceput ca un bad boy neinteles... (ca n-as crede ca esti un african intors pe dos Scoate limba )
Vin, 04 Apr 2008 23:08 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Darkinside
Nou venit
Nou venit

misterra a scris:
da, joc de cuvinte, dar nu incerca sa il intelegi... e prea personal ca sa faci toate legaturile....

Te rog lumineaza-ma Trist

misterra a scris:

eventual pot sa imi dau cu parerea ca vrei sa fii perceput ca un bad boy neinteles... (ca n-as crede ca esti un african intors pe dos Scoate limba )

nu sunt african =)))) Scoate limba
De ce trebuie neaparat ca Dark sa insemne Badboy ? Confuz
Si ce am zis eu despre nick-uri se aplica la majoritatea , dar nu la toti.... si nici la mine

Vin, 04 Apr 2008 23:30 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
misterra

Darkinside a scris:

lumineaza-ma Trist

De ce vrei asta? credeam ca iti place pe intuneric... pardon, intunericul...
si daca ti-as spune, s-ar pierde farmecul... las-o asa, unele lucruri raman mai frumoase nedescoperite....

Dark nu trebuie neaparat sa insemne bad boy, dar nici nu ma ajuta sa imi imaginez un baietel cuminte si devreme acasa... correct me if I'm wrong...
Vin, 04 Apr 2008 23:41 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Darkinside
Nou venit
Nou venit

I-mi place pe lumina nu pe intuneric Rusinat
Sunt cuminte si devreme acasa ... foarte devreme ... pe la 8 dimineatza Laughing

Nick-ul meu nu are nici o legatura cu personalitatea mea si nici cu modul cum vreau sa fiu perceput ... il am de vreo 7 ani .. de pe vremea cand aveam timp de jocuri online .... l-am ales fiindca vroiam ceva comercial (numai nick-uri cu dark vezi peste tot) si care sa nu dezvaluie nimic despre mine Smeker .... ignorance is bliss... muahahaha Pervers de malefic

Sâm, 05 Apr 2008 00:02 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
misterra

Monopolizam discutia si nu cred ca are importanta pt cine citeste... doar daca nu vrem sa deonstram ceva Scoate limba Laughing Fa cu ochiul Scoate limba
Sâm, 05 Apr 2008 00:22 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Darkinside
Nou venit
Nou venit

k ... gata cu spamul aici ... hai inapoi la rubrica FUN a site-ului Laughing =))

Sâm, 05 Apr 2008 00:28 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Arian
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 03/Mar/2008

Mesaj Dargostea pe messenger Răspunde cu citat (quote)
Si eu am incercat sa ma cuplez ma messenger si pot sa spun ca am facut o mare prostie ,am chatuit cu o tipa din Vaslui vreo 1 an si ceva ,am facut rost de id-ul ei de pe un site unde aveam cont facut,am chatuit depsre aproape orice si pot spune ca era singura fata de pe mess pe care vroiam sa o vad si in realitate,i-am spus ca vrea si o intalnire fata in fata ,da a spus ba ca e distanta prea mare ,ca nu cunosc pe nimeni acolo ,am simtit ca ea poate fii persoana pe care ovreau langa mine ,persoana careia sa-i spun "te iubesc " fara sa imi fie teama ca ea nu imi va demola sentimentele ,dar cand m-am trezit la realitate ,am vazut ca acel timp catuind cu ea pe mess ,a fost un timp pierdut total aiurea ,intru doar sa imi verific mailul si atat ,de cuplari pe messenger sa nu mai aud ,nu o sa mai repet niciodata prostia asta ,
Sâm, 05 Apr 2008 00:51 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Darkinside
Nou venit
Nou venit

Nu e adevarat ... incearca sa chatuiesti cu colegele de la scoala pe mess ... sau cu fetele din blocul vecin :-"

Sâm, 05 Apr 2008 01:01 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Arian
Nou venit
Nou venit

Darkinside a scris:
Nu e adevarat ... incearca sa chatuiesti cu colegele de la scoala pe mess ... sau cu fetele din blocul vecin :-"
Asta e a fost ,si nu o sa mai fie ,nu imi mai arde de cuplari in spatiul virtual ,daca ma intalneam si cu acea fata si in realitate poate mai credeam in cuplarile pe messenger ,am vazut ca e mai mult timp pierdut aiurea ,am stat la bloc ,acum nu mai stau ,cat despre scoala sunt la Fara Frecventa la liceu si nu prea m-am mai dus ca lucrez si am un program cam naspa ,si oricum ma simt mai bine singur ,o sa traiesc doar pentru mine ,cand o sa am liber o sa plec toata ziua ,ma duc si ma plimb de nebun cu bicicleta prin oras
Sâm, 05 Apr 2008 02:19 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Darkinside
Nou venit
Nou venit

Te incadrezi aproape perfect la profilul "calugar" Scoate limba dar sper sa nu recurgi totusi la asa ceva. Laughing
Daca nu prea le vezi pe colege la liceu e un motiv in plus sa folosesti mesu "da-mi si mie tema aia"
... "nu imi explici si mie nush ce ? ..." dintr-una in alta tot se leaga ceva daca insisti unde trebuie :-" Pervers de malefic

Sâm, 05 Apr 2008 02:58 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Arian
Nou venit
Nou venit

Darkinside a scris:
Te incadrezi aproape perfect la profilul "calugar" Scoate limba dar sper sa nu recurgi totusi la asa ceva. Laughing
Daca nu prea le vezi pe colege la liceu e un motiv in plus sa folosesti mesu "da-mi si mie tema aia"
... "nu imi explici si mie nush ce ? ..." dintr-una in alta tot se leaga ceva daca insisti unde trebuie :-" Pervers de malefic
Chestia e ca port ochelari si daca ii mai zic si de mess ,si plm se uita lumea la mine ca si cum as fii extraterestru ,mai bine nu vorbesc de mess ,si oricum nu merge am incercat ceva in genl a ce spui tu iar raspunsul a fost urmatorul: ca se dau 100 de lei noi pe semestru ca sa fiu trecut clasa ,3-4 zile cat m-am dus si eu dintr-un semestru ,nu s-au facut mai mult de 2 ore ,si fara sa exagerez cred ca sunt singurul din clasa care isi doreste sa se faca orele ca lumea ,cred ca de gasit cel mai bine imi gasesc prin strainatate cand o sa plec,mai recaiputlez la engleza si plec ,plec de tot Fa cu ochiul
Sâm, 05 Apr 2008 03:29 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:    
Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Dragoste si sex Ora este GMT + 3 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Următoare
Pagina 3 din 22

Mergi direct la: 
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum