DISEARA.RO :: Vizualizare subiect - Probleme in dragoste!
ÎnregistrareCăutareFAQMembriGrupuriAutentificare
Probleme in dragoste!
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Arhiva Diseara.Ro Subiectul anterior
Subiectul următor
Probleme in dragoste!
Autor Mesaj
red
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 16/Oct/2006

Mesaj eh... Răspunde cu citat (quote)
Ce sa fac shi io?
n-am facut mofturi cand m-o nascut in Romania, n-am facut mofturi cand o ajuns Iliescu preshedinte... dar la ce bag shi scot din gura is tare pretentzios Zambet
Mar, 21 Noi 2006 13:51 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
andar2002
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 22/Aug/2006

Mesaj Răspunde cu citat (quote)
Laughing Laughing Laughing Laughing tare raspuns...........cel mai tare raspuns....... Laughing Laughing Laughing Laughing
Mar, 21 Noi 2006 15:15 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DR_HOUSE
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 25/Sep/2006
Locaţie: Bray - Ireland

ionik_27 a scris:
in primul rand n-ar fi trebuit sa o mintzi...
dar...chestia asta cu "razbunarea" nu mi se prea pare normal...intr-o relatie adevarata

Se spune ca razbunarea e arma prostului.Si asa si este.Cea mai eficienta "arma" este indiferenta!

Ultima modificare efectuată de către DR_HOUSE la Dum, 11 Feb 2007 12:59, modificat de 1 dată în total
Joi, 25 Ian 2007 11:48 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
v@ly4ever
Cont dezactivat

Data înscrierii: 28/Noi/2006

Mesaj PFFFF Răspunde cu citat (quote)
Aoleu pai ce sa-ti zic...probabil ca ea s-a simtit rau atunci cand a aflat ca tu ai mintit-o, si ca sa se razbune a vrut sa te faca sa te simti exact cum s-a simtit ea. Nu stiu daca ea a ales cea mai buna solutie insa tu trebuie sa accepti si sa o ierti daca tii la ea. Asta e parerea mea.
Sâm, 10 Feb 2007 23:00 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Unique
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 26/Ian/2007

DR_HOUSE a scris:
Se spune ca razbunarea e arma prostului.Si asa si este.Cea mai eficienta "arma" este indiferenta!

Razbunarea este arma prostului,dar prost e cel care nu se razbuna...dar trebuie sa ai si cap ca sa obtii "savoarea" care nu te paraseste nici in ziua mortii.

Vin, 16 Feb 2007 04:23 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DR_HOUSE
Avansat
Avansat

Trebuie sa stii sa te razbuni in asa fel incat sa nu-si dea nimeni seama si efectul sa fie cat mai lung Pervers de malefic

Vin, 16 Feb 2007 10:25 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
domnulcata
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

Data înscrierii: 23/Dec/2006
Locaţie: diseara.ro all time

daca ai prob in dragoste trebe sa ti bati neavsta =))
Sâm, 17 Mar 2007 10:24 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DR_HOUSE
Avansat
Avansat

domnulcata a scris:
daca ai prob in dragoste trebe sa ti bati neavsta =))

Mentalitate de ogor...

Lun, 19 Mar 2007 14:03 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Verdeatza
Cont dezactivat

Data înscrierii: 11/Mar/2007
Locaţie: Desupra dumitale

Pai la 12 ani ai mei nu stiu ce-i aia dragoste ... o Pretena da .. dar nu o sa ma marit cu ea .. ashea la "tinerete" Foarte fericit

Lun, 19 Mar 2007 16:00 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
kosma
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 25/Dec/2006
Locaţie: Undeva unde nici nu visati

Verdeatza a scris:
Pai la 12 ani ai mei nu stiu ce-i aia dragoste ... o Pretena da .. dar nu o sa ma marit cu ea .. ashea la "tinerete" Foarte fericit
Fa cu ochiul bine zis mey
Dum, 25 Mar 2007 23:24 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
DR_HOUSE
Avansat
Avansat

Si atunci pentru ce postezi,sau mai bine zis,pentru ce postati pe aceste topicuri care pentru voi sunt niste domenii neatinse si totul e SF??? Nu mai bine ati intra si voi pe ceva site unde sa va jucati cu alti mucosi,fara sa murdariti acest forum?

Lun, 26 Mar 2007 12:51 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
kosma
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 25/Dec/2006
Locaţie: Undeva unde nici nu visati

DR_HOUSE a scris:
Si atunci pentru ce postezi,sau mai bine zis,pentru ce postati pe aceste topicuri care pentru voi sunt niste domenii neatinse si totul e SF??? Nu mai bine ati intra si voi pe ceva site unde sa va jucati cu alti mucosi,fara sa murdariti acest forum?
propus pe lista neagra smechere .... n-am cuvinte de comportarea ta de parca ar fi tot forumu tau imi dau si eu cu parerea
Lun, 26 Mar 2007 20:15 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
DR_HOUSE
Avansat
Avansat

Ai auzit de semne de punctuatie?Poate daca ai folosi cateva,ai da un sens acelui sir de cuvinte(mai mult sau mai putin corecte)

Mar, 27 Mar 2007 16:28 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mal_lau
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 03/Sep/2007

exista o vorba... razbunarea este arma prostului. in cazul de fata ea nu trebuia sa faca kestia asta cu intalnirile pt k daca tine la tine te poate ierta. si apoi pentru simplul fapt k ai plecat acasa in loc de facultate... mi se pare o aberatie
Lun, 03 Sep 2007 21:34 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Anita
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 23/Iul/2009

Mesaj Re: Probleme in dragoste! Răspunde cu citat (quote)
Devil a scris:
Da...toti avem asa ceva...cred cel putin...dar vreau sa stiu daca sunt nebun... Laughing sunt cu prietena mea de circa 1an jumatate... si am minti-o ca ma duc intr-un loc si defapt m-am dus acasa.... ia m-a prins...eu am mintit in continuare... pana la urma mi=am recunoscut vina...mi-am cerut scuze...si i-am zis ca nu stiu de ce am minti-o. Ea dupa toate astea...mi-a zis ca o sa suport consecintele...si eu i-am zis okey...pentru ca am gresit.... Prima consecinta care ar fi dupa voi?? Dupa ea este sa se intalneasca cu doi baieti, seara... dintre care pe unu nu-l suport din anumite motive... Vi se pare normal ceea ce s-a intamplat?? Astept si eu pareri opinii comentarii (nu copilaresti)

Spunei si tu ca daca face asta, ii dai intalnire celei mai bune prietene a ei. Laughing Laughing Laughing

Copilarii...
Mie, 17 Mar 2010 16:34 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:    
Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Arhiva Diseara.Ro Ora este GMT + 3 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la: 
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum