DISEARA.RO :: Vizualizare subiect - Cum sa agatzi o fata ? Dar un baiat care-ti place ?
ÎnregistrareCăutareFAQMembriGrupuriAutentificare
Cum sa agatzi o fata ? Dar un baiat care-ti place ?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare

Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Dragoste si sex Subiectul anterior
Subiectul următor
Cum sa agatzi o fata ? Dar un baiat care-ti place ?
Autor Mesaj
DR_HOUSE
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 25/Sep/2006
Locaţie: Bray - Ireland

Mesaj Răspunde cu citat (quote)
Alo,nenea....incearca sa folosesti butonul pentru "edit" in loc sa postezi cate doua mesaje unul dupa celalalt,mai ales ca au acelasi continut...

Mie, 15 Aug 2007 17:42 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Alex_the_Master
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 30/Iun/2007

wai oemeni chestia este k dak ai bani agati orice fata vrei, dak nu stai acasa. Oricum in ziua de azi sunt doar niste aventuri de o noapte sau 2. O relatie nu poate sa tina mai mult de o luna sau 2 (aici ma refer la mn) pt traim intr-o lume in care 85 % din toti tinerii nu exista noapte fara sa faca sex. Cam asha sta treaba.
Mar, 04 Sep 2007 01:11 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DR_HOUSE
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 25/Sep/2006
Locaţie: Bray - Ireland

Don Juan De Marco,daca ai merge si pe la scoala,poate ai reusi sa postezi cuvinte pe care sa le intelegem si noi,cei care am invatat romaneste inainte sa se introduca litera in locul unui grup de sunete,daca intelegi ce vreau sa spun. Ca sa revin la subiect,din nou spun ca in ziua de azi banul conteaza si banul il face pe om in cele mai multe cazuri,mai ales cand vine vorba de fete.Ele nu stiu ca nu tot timpul banul conteaza,dar vor ajunge intr-o vreme cand va fi prea tarziu. Eh,asta e...viata merge inainte,cu sau fara aceste parvenite... Bine v-am regasit!

Sâm, 22 Sep 2007 16:35 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
pencroff
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

Data înscrierii: 15/Mai/2008

deci ... aici am auzit cele mai ciudate moduri de a agata ... daca simtit un ton ironic in ce am spus e ok. am citi mult si nimic subiectiv ... ma intreb daca moderatorii forumului citesc posturile. Cred ca pot discuta de mancare pe tocpicul asta
dar ma tem ca ar fi ok ... ca ati putea spune ca poti agata sau o poti invita intr-un restaurant, dar nu ma refeream la cazurile asta Laughing
Sâm, 17 Mai 2008 13:41 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Gabi
Site Admin
Site Admin

Data înscrierii: 01/Ian/2006

Discuta de mancare si vedem noi daca se gaseste cineva sa stearga sau nu... Dar si mai util ar fi fost, daca tot postezi ceva, sa o fi facut cu folos pentru topic. De ironii nu cred ca duce lipsa acest site. E drept, de regula nu sunt chiar la adresa site-ului, dar daca te fac sa te simti bine, este OK.

Sâm, 17 Mai 2008 16:47 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
pencroff
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

nu vreau sa jignesc pe nimeni astea sunt doar parerile mele ...care le poate contrazice oricine ... doar ca am vazut aici cateva moduri care doar un copil teribilist le-ar putea spune ca de aplicat sunt sigur ca o fac doar atunci cand sunt foarte beti pt a gasi un pretext a 2-a zi. pe de alta parte sunt si multe offtopic-uri
Dum, 18 Mai 2008 13:56 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
NatyMysin
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 15/Apr/2008
Locaţie: studenta

Idee eu nu le-am citit pe toate,dar s-a gandit cineva la naturalete ca simplu mod? Ochii peste cap Exclamare Exclamare
Mar, 20 Mai 2008 01:45 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
pencroff
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

Mesaj wow Răspunde cu citat (quote)
mai exista? Socat Scoate limba
Mar, 20 Mai 2008 08:18 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
NatyMysin
Avansat
Avansat

tot 1 din 5? Zambet)
Mar, 20 Mai 2008 12:46 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
pencroff
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

aici mai rar 1 din 10 sa zicem Zambet
Mar, 20 Mai 2008 12:47 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
NatyMysin
Avansat
Avansat

zgarcit mai esti Fa cu ochiul))
Mar, 20 Mai 2008 12:49 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
pencroff
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

prefer sa spun dur Laughing
Mar, 20 Mai 2008 12:50 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
NatyMysin
Avansat
Avansat

ca un diamant?
Mar, 20 Mai 2008 14:14 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
pencroff
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

daca ti neaparat ... Foarte fericit
Mar, 20 Mai 2008 14:56 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
NatyMysin
Avansat
Avansat

eu doar am intrebat...u ti-ai tinut in enigma calitatea duritatii tale Scoate limba
Mar, 20 Mai 2008 16:32 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
realista4ever
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 12/Apr/2008

cred k discutia dintre voi doi.. ne arata cam cum sa agatzi Fa cu ochiul)... Scoate limba ... bine asta din multe alte cai..

io cand eram "mica" inventam numere.. si asa m'am facut cu "gagiku`" de'l am si acuma Scoate limba

Vin, 23 Mai 2008 03:36 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Gabi
Site Admin
Site Admin

"numere"... este vag... ce fel de "numere" inventai ?

Vin, 23 Mai 2008 08:04 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
realista4ever
Avansat
Avansat

pff.. numere de telefon Foarte fericit .. Scoate limba .. si acum dak ma pui sa sun pe cineva necunoscut mi'e rusine sa vb.. ah ce mi'as imprumuta niste tupeu de'atunci Fa cu ochiul)
Vin, 23 Mai 2008 08:20 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Gabi
Site Admin
Site Admin

A, deci ai format un numar oarecare, si asfel ai dat de cel care apoi ti-a fost prieten ? Ce ciudat... Detalii ! detalii !

Pana atunci, sa-ti spun ca si eu faceam ceva de genul, dar era mai altfel; dace ra o fata care sa-mi placa, ii gaseam cumva numarul de telefon si sunam dupa-amiaza cand nu aveam scoala ca sa o gasesc si pretindeam ca am sunat din greseala...
Si altadata tin minte ca am fost sunat de o fata "din greseala" si stiu ca am vorbit la telefon mult, mult timp in ziua aceea, ne-am dat intalnire seara dar n-a venit si apoi n-a mai sunat, daca tin bine minte Zambet
Ma rog, erau chestii de clasa a patra sau a cincea intr-un oras de provincie, unde lumea este altfel...

Deci, ca sa revenim: detalii !

Vin, 23 Mai 2008 09:16 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
realista4ever
Avansat
Avansat

so.. eram eu cu o prietena foarte buna, si de.. aveam 14 ani.. ne zbura mintea.. si ne'am gandit noi sa ne apucam sa inventam numere.. de obicei ne hotaram care ce retea sa inventeze.. si pe atunci era doar connex si orange, ne apucam noi.. si ea era putin mai rusinoasa, asa ca vorbeam eu cu persoanele care sunau inapoi, si daca vedeam ca este fata.. ne gandeam un pic si apoi ori o luam la injuraturi, ori o lasam sa vorbeasca de nebuna Foarte fericit , dar cand erau baieti .. placerea mea.. la inceput eram destul de timida.. dar era destul de interesant sa "cunosti" persoane astfel.. si in toata prostia asta .. am dat peste un numar de telefon.. si am vorbit foarte putin cu acel baiat.. era pe orange.. (toata chestia se intampla vara).. am facut o pauza.. apoi pe la inceputul toamnei (2005).. ne reluasem "distractia" .. si nu am mai tinut legatura cu acel baiat.. dar.. destinul.. a facut sa mai inventam inca o data un numar.. si cand a sunat.. mi se paruse vocea cunoscuta.. si era acelasi "tip".. si am luat'o de la capat cu detaliile.. si tipu` vorbea cu amandoua.. moaa.. si gelozie pe capu` meu.. ba chiar ne si certasem de cateva ori din cauza lui.. in fine.. venise vara.. ne'am angajat amandoua la hotelul parintilor ei.. si faceam ture de noapte in receptie.. si ce sa fac si eu.. intre timp tineam legatura cu faimosul tip pe nume Stefan.. si cum un copil de varsta mea nu prea stia ce sa faca cu banii.. incarcam cartela la greu.. Foarte fericit .. si pana la un moment dat.. cand il tineam nopti intregi la discutii.. cateodata copilaresti.. cateodata mai "mature".. pana ce ma gandisem eu.. hai sa ne intalnim.. aa.. am uitat sa precizez ca eu sunt din constanta si el din bucuresti.. in fine.. el avea o familie asemanatoare cu a mea.. nu intru in detaliile astea.. si ma chinuiam eu sa o conving pe mama lui sa il lase la mine sa vina in vizita.. si m'am chinuit ceva.. dar am reusit in cateva minute Foarte fericit si iaca pe 25 august baiatu` a venit la mine acasa (parintii mei sunt divortati si stateam doar cu mama care se intampla chiar atunci sa fie plecata la tara).. mamei i'am zis ca este un "frate".. cum era o moda atunci de iti faceai "frati" daca te intelegeai mai bine cu ei.. si in fine.. ajunsese.. si venea la ghici.. practic trenul ala ne'a schimbat destinele amandurora.. si eu il vazusem in poze.. el nu stia cum arat.. si cand imi aduc aminte, retraiesc momentele Scoate limba .. amandoi timizi.. copilasi.. am luat autobuzul.. si am ajuns acasa.. gesturi mici.. vorbe putine.. nu mai dau prea multe detalii.. cam atat.. si nu va ganditi ca deja ne'am culcat in seara aia.. Ochii peste cap .. si am reusit sa ne pastram relatia chiar foarte bine.. in ciuda rautatilor, el anul trecut si'a terminat liceul si a venit la mine, acum stam impreuna.. nu stim exact ce vrem de la viata.. momentan sa facem o facultate.. si apoi.. ce o vrea Dumnezeu.. oricum.. daca e sa ramanem pentru tot restul vietii impreuna.. poveste ca a noastra.. chiar nu cred ca mai exista.. Foarte fericit ..sau macar sa semene vre'un pic.. viata a fost dura cu amandoi, dar ne'am gasit.. si nu cred ca o sa se termine.. prea curand..

nu stiu cine o sa citeasca toate bazaconiile mele.. dar Gaby daca ai vrut detalii Scoate limba ... uite'le Foarte fericit .. si asta asa mai "scurtat" ..

Sâm, 31 Mai 2008 04:42 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Gabi
Site Admin
Site Admin

Nu numai ca povestea voastra este extraordinar de frumoasa, dar tu ai stiut sa o spui foarte bine, aproape ca mi-au defilat imaginile prin fata ochilor. Ar putea fi fara probleme scenariu de film.

Sâm, 31 Mai 2008 07:45 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
realista4ever
Avansat
Avansat

nu am nimic de genu in gand.. prefer sa raman in anonimat Foarte fericit

Sâm, 31 Mai 2008 15:48 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
...robredo
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 29/Apr/2008
Locaţie: ...timisoara

postand aici povestea ta ....am ramas uimit ...serios ....va dorescsa avetzi parte de tot ceea ce va doritzi ....sa traitzi fericitzi ... nice story.....de ce ti-ai ales nick realista ?.... Laughing Laughing Laughing

Sâm, 31 Mai 2008 17:11 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
realista4ever
Avansat
Avansat

multumesc ! Scoate limba ...
si referitor la nick.. nu stiu sigur.. probabil.. ca incerc sa fiu asa.. si de cele mai multe ori reusesc.. dar na.. se mai intampla si cate un esec.. Scoate limba

Sâm, 31 Mai 2008 17:24 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
KÖNIG
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

Data înscrierii: 13/Noi/2007

realista4ever a scris:
multumesc ! Scoate limba ...
si referitor la nick.. nu stiu sigur.. probabil.. ca incerc sa fiu asa.. si de cele mai multe ori reusesc.. dar na.. se mai intampla si cate un esec.. Scoate limba

Pe aripile vantului-Reloaded(asa se va numii filmul:P)
Foarte frumoasa povestea,va urez sa aveti cat mai multi copii frumos si sanatosi Exclamare Rusinat Rusinat
Mar, 17 Iun 2008 00:21 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:    
Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Dragoste si sex Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
Pagina 5 din 6

Mergi direct la: 
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum