DISEARA.RO :: Vizualizare subiect - Bancuri Tari
ÎnregistrareCăutareFAQMembriGrupuriAutentificare
Bancuri Tari
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 21, 22, 23

Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Arhiva Diseara.Ro Subiectul anterior
Subiectul următor
Bancuri Tari
Autor Mesaj
Romario
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

Data înscrierii: 20/Feb/2007

Mesaj Răspunde cu citat (quote)
Alinuta soseste acasa de la discoteca in compania unui "gentilom". La intrare se opresc, iar el, intinzandu-si mana peste umarul ei, se sprijina de poarta si incepe s-o "convinga": o privire dulce, o mangaiere, un sarut ... aluzii la eventualitatea urcarii in camera ei... Alinuta insa nu se lasa. Nu se da batut nici el. Stau acolo 10 minute, 20, jumate de ora, trei sferturi, fara rezultat. Cam dupa o ora apare sora Alinutei: - Auzi, ma! Mama iti transmite, ca daca sora mea nu se lasa, iti suge ea scula, numai sa iei cotul de pe blestemata aia de sonerie..

║╔═╣║║║║║╠═╗║
║╚═╣╚╝║╚╝╠═╝║
╚══╩══╩══╩══╝
Dum, 15 Feb 2009 14:34 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Romario
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

Un om conducea masina pe un drum. Dupa o curba, vede o creatura mica si verde agitandu-se pe marginea soselei. Curios, opreste.
- Buna ziua! Eu sunt un homosexual exilat de pe Marte si m-am ratacit pe aici. Ma poti ajuta cu niste apa?
Milos din fire, omul ii dadu apa. Dupa un timp, vede iarasi pe marginea drumului o chestie mica si verde facand cu mana. Opreste.
- Buna ziua. Eu sunt un homosexual exilat de pe Saturn. Nu te supara, ai putea sa-mi dai ceva de mancare?
Gasi prin masina un sandvis si i-l dadu. La nici un kilometru departare, o alta creatura albastra se agita din nou pe marginea drumului. Opreste si intreaba:
- Tu, homosexual mic si albastru ce mai vrei?
- Actele... la control!

║╔═╣║║║║║╠═╗║
║╚═╣╚╝║╚╝╠═╝║
╚══╩══╩══╩══╝
Dum, 15 Feb 2009 14:35 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Romario
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

Se duce un homosexual la doctor:
- Dom' doctor am sida, ce sa fac, ma puteti ajuta?
- Da baiete... Bei 1 litru de lapte, manaci 2 kile de prune nespalate impreuna cu 3 rosii si un kilogram de zmeura, o cana mare de apa rece de la frigider, o portie de iahnie cu doua beri reci si, la sfarsit, dai pe gat o cana cu iaurt!
- Si o sa-mi treaca, dom' doctor?
- Nu ma, dar macar in ultimele clipe ai sa intelegi si tu la ce foloseste curu'!

║╔═╣║║║║║╠═╗║
║╚═╣╚╝║╚╝╠═╝║
╚══╩══╩══╩══╝
Dum, 15 Feb 2009 14:36 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Romario
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

Tata ce e aia un travestit?
- Inteab-o pe mama, el stie...

║╔═╣║║║║║╠═╗║
║╚═╣╚╝║╚╝╠═╝║
╚══╩══╩══╩══╝
Dum, 15 Feb 2009 14:36 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
rozalia1
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

Data înscrierii: 22/Feb/2009

Cica s-a inventat un robot care depisteaza si prinde hotii
In China , dupa 5 min. a prins 100 de hoti
In America, dupa 5 min. a prins 200 de hoti
In Romania ,dupa 5 min. a disparut robotul
Lun, 23 Feb 2009 18:05 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Romario
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

Care este foarma mai scurta a poeziei:CODRULE CODRUTULE?
"Ce te legeni codrule?"
"Nu ma legan, ti se pare."

║╔═╣║║║║║╠═╗║
║╚═╣╚╝║╚╝╠═╝║
╚══╩══╩══╩══╝
Mar, 24 Feb 2009 10:54 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
davids
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 14/Dec/2008

tari bancurile Fa cu ochiul
Sâm, 15 Aug 2009 22:04 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AntiDoot
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 20/Sep/2009
Locaţie: Undeva Departe De Tine

Nightelf a scris:
De ce sînt ţiganii negri? Pentru că, atunci cînd s-au născut ei, barza era în concediu şi i-a adus cioara!

Tigani is negri pt sti si tu Vb ai
Melodia Tiganukui Mam nascut intrun salcam intrun cuib de cioara si dea dracu ce eram scoteam capu afara . adica va sa zica ca sau jucat cu ceoara des asa negri Zambet))) =))))
Mar, 22 Sep 2009 01:33 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
...robredo
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 29/Apr/2008
Locaţie: ...timisoara

Suna telefonul - Doamna Ward, sunt doctorul Jones de la laboratorul de teste. Cand doctorul a trimis biopsia sotului dvs ieri la laborator, biopsie a unui alt domn Ward a ajuns concomitent, iar acum nu stim sigur care este cea a sotului dvs. Sincer rezultatul poate fi rau sau groaznic. - Ce vreti sa spuneti? A intrebat doamna Ward agitata. - Pai unul din rezultate indica Alzheimer iar celalalt Sida. Nu putem spune care este al sotului dvs. - Groaznic! Nu puteti repeta testul?! a intrebat doamna Ward. - Putem, dar clinica plateste cheltuielile pentru aceste teste scumpe o singura data. - Pai si ce ar trebui sa fac?- Personalul de la clinica va recomanda sa va lasati sotul undeva in mijlocul orasului. Daca gaseste drumul inapoi spre casa nu va culcati cu el!

Mie, 07 Oct 2009 06:10 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
...robredo
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 29/Apr/2008
Locaţie: ...timisoara

Baiatul ciobanului se hotaraste sa ii zica tatalui sau ca e gay. Intr-o dimineata se ambitioneaza si zice: "Auzi, tata!! Sunt GAY..." ...ciobanul sta, se gandeste si il intreaba: "Baiete!! Ai costum Armani??" "...Nu..." "Folosesti parfum Boss?" "...Nu..." "Dar masina Porsche ai?" "Stii bine ca nu am..." "Mai baiete! Tu nu esti gay, esti un poponar de rand..."

Mie, 07 Oct 2009 06:13 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
JoGa*Bonito
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 30/Dec/2008

Badea Ion vrea sa isi vanda calul la targ.
- Cu cat dai calul bade ?
- Cu 5 milioane
- Ii cam scump.
- Ii scump, da'i un cal fain.
- Ii fain, da' sa stii ca mie mi se pare ca-i orb.
- Nu crez.
- Hai sa-l probam.
Dau ei drumul calului, care o ia la fuga si nimereste, din goana, cu capul drept intr-un copac.
- No, zisu-ti-am ca-i orb?
- Dirept ii, da' ai vazut ce curajos ii ?

Joi, 08 Oct 2009 00:43 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ciuri
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 03/Dec/2006
Locaţie: Timisoara

Doi tractoristi s-au pus sa manance, deodata un elicopter aterizeaza.
Seful lor cobora si ii intreaba: − De ce nu semanati ma! Unu dintre ei raspunde: − Pai nu suntem frati!
Mar, 27 Oct 2009 14:31 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ciuri
Nou venit
Nou venit

2 gay se certau, G1: Sa te ia naiba, G2: Dute dracu, G1: Sa-mi **** p**a, G1: Aha, acum vrei sa ne impacam?
Mar, 27 Oct 2009 14:32 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ciuri
Nou venit
Nou venit

1. Moare Geoana(de oftică că Băsescu nu l-a pus prim-ministru) …. Ştiindu-se că a fost preşedinte al PSD şi, în consecinţă, că are ceva bani, economisiţi pe când era ambasador în State, atât cei din rai cât şi cei din iad îl vroiau!
- Unde vrei să mergi Geoana ?? .. îl intrebă Sf. Petru.
- Păi, nu ştiu, să văd mai întâi cum este … răspunde Geoană .
Si, ca atare, Sf. Petru îl duce să vadă raiul: o grămadă de oameni se plimbau printr-o poieniţă frumoasă, din râuri curgea miere, bătrânii jucau sah etc.
Când ajunge în iad, o grămadă de fete organizate în sindicat dansau în bikini, făcând streaptease, bărbaţii jucau cărţi , tractoarele dotate cu gps insaminţau culturi de pepeni şi un afiş enorm anunţa că accesul soacrelor este interzis acolo …..
Văzând una ca asta, Geoană decide imediat:
- Aici vreau să-mi petrec eternitatea!

Nici nu apucă să rostească bine cuvintele, că se şi repede la el dracul Aghiuţă şi-l aruncă într-un cazan cu smoală ….
- Păi ce-i asta, unde-s fetele, bauturrra , agriculturrra ….? intreabă disperat Geona.

- Eeeee, capu` la fund, prostănacule…. aia era “campania electorală” ! – veni răspunsul dracului.

Vin, 30 Oct 2009 11:53 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nikko
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 04/Mar/2009
Locaţie: Oltenia, Eterna Terra Nova

Eram in tren si ghici cine se aseaza in fata mea?[Nicolae Guta] Ma gandesc eu cum sa ma bag in seama, fara sa par vreun fan. Si-mi vine-n cap numele lui real, Nicolae. Il caut pe Facebook, ii recunosc poza, ii umblu pe profil. Si vad ca-i place , Ghici ce? Sa cante manele. Ce fac... Soptesc. "Fut*i in gura de tigani cu manelele lor". Bai si-si scoate din rucsac un acordeon si se apuca de cantat live. Ii bag un pumn in gura, ne luam si la bataie, ne dam ignore pe Facebook, super tare.. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Dum, 14 Mar 2010 07:54 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nikko
Avansat
Avansat

Ora 3:15 noaptea, in Bucuresti. La ambasada Federatiei Ruse in Romania suna telefonul. Ofiterul de serviciu se trezeste cu greu si raspunde:
- Alo, ambasada Rusiei, ofiter Karpov la telefon!
- Buna dimineata domnule Karpov, puteti sa-mi spuneti cate este ceasul, va rog? se aude vocea de la capatul celalalt al firului.
Karpov se uita la ceas si raspunde:
- Este ora 3 si 20 noaptea!
- Multumesc, spune interlocutorul si inchide.
"Ah, cati nebuni au voie sa dea telefon..." gandeste ofiterul Karpov si se culca la loc.
Dupa vreo 10 minute suna din nou telefonul. Karpov se trezeste din nou si, iritat, raspunde:
- Alo, ambasada Rusiei, ofiter Karpov la telefon!
- Buna dimineata, tot eu sunt, replica interlocutorul. Puteti sa-mi spuneti din nou cat este ceasul?
Karpov se uita din nou la ceas:
- Este ora 3 si jumatate dimineata...
- Bine, multumesc, spune celalalt si inchide.
"Ah, ce noapte infernala" gandeste Karpov si se duce din nou in pat.
Dupa inca un sfert de ora, telefonul suna din nou insistent. De data asta Karpov sare din pat, ridica nervos receptorul si urla:
- Alo, Ambasada Rusiei, Karpov la telefon!
- Buna dimineata domnule Karpov, tot eu sunt! Mai spuneti-mi o data cat este ceasul!
- Este ora... da' stimate domn, lasa-ma odata in pace! Aici e ambasada Rusiei, suna domnule la robot!
- Da' ce, spune celalalt, robotul mi-a luat mie pendula in '45? Zambet Zambet Zambet
Dum, 14 Mar 2010 07:55 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nikko
Avansat
Avansat

Eram o persoana foarte fericita. Aveam o minunata prietena cu care ma intalneam de mai bine de 1 an, asa ca ne-am decis sa ne casatorim.
Exista o singura chestiune care ma deranja. Frumoasa ei sora mai mica. Viitoarea mea cumnata tot timpul se imbraca cu fuste mini (extrem de mini), iar in vocabularul ei nu exista cuvantul sutien, darmite in garderoba ei.
Culmea era ca intotdeauna cand ma aflam in preajma ei mereu scapa cate ceva pe jos, iar cand se apleca sa ridice imi oferea o priveliste mai mult decat frumoasa. Era clar. O facea in mod deliberat. Pentru ca asemenea scene nu se intamplau daca era si altcineva de fata.
Pregatirile de nunta fiind in toi, intr-o zi micuta surioara m-a sunat si m-a chemat sa mai verific ceva la invitatiile de nunta. Am luat-o de buna si i-am spus ca vin in cateva minute.
Era singura cand am sosit si a inceput sa imi sopteasca ce dorinte si sentimente are pentru mine. Mi-a spus cat de mult ma doreste si ca ar vrea sa facem dragoste macar o data inainte de a ma insura si a ma darui surorii ei pentru intreaga viata. Eram total socat si nu am putut scoate un cuvant.
Mi-a spus ca merge la ea in dormitor iar daca doresc un ultim salbatic "zbor" nu trebuie decat sa intru la ea in camera. Am ramas ca o stana de piatra, stupefiat de cele ce auzeam, uitandu-ma dupa ea cum urca scarile.
Am stat asa cateva momente, apoi m-am intors si m-am indreptat spre iesire. Am deschis usa, cautand cu privirea locul unde mi-am parcat masina, cand au inceput ropote de aplauze. Toata familia viitoarei mele sotii era adunata in fata casei si ma aplauda. Cu lacrimi in ochi, viitorul meu socru s-a apropiat de mine si a inceput un mic speech: "Nici nu iti poti imagina cat de mandri suntem de tine ca ai trecut cu felicitari acest test. Nu as putea gasi un barbat mai bun pentru fiica mea daca as cauta in toata lumea. Bine ai venit in familia noastra!"
Morala:
INTOTDEAUNA pastreaza prezervativele in masina... Laughing Laughing Laughing Laughing
Dum, 14 Mar 2010 07:55 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:    
Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Arhiva Diseara.Ro Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Pagina 23 din 23

Mergi direct la: 
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum