DISEARA.RO :: Vizualizare subiect - Fericirea!
ÎnregistrareCăutareFAQMembriGrupuriAutentificare
Fericirea!
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4

Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Dragoste si sex Subiectul anterior
Subiectul următor
Fericirea!

Ai fost fericit/a cu adevarat?
DA
75%
 75%  [ 69 ]
NU
24%
 24%  [ 22 ]
Voturi totale : 91

Autor Mesaj
Anita
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 23/Iul/2009

Mesaj Răspunde cu citat (quote)
Fericirea? Ma face fericita un lucru cat de mic si insignifiant. Sunt fericita cand imi cumpar o bluza noua, cand realizez cu succes ceea ce mi-am propus sa fac la serviciu, cand mi se da o sarcina si o duc la bun sfarsit, cand primesc o floare. Sunt fericita ca vine primavara. Fericirea in iubire mi se pare putin neimplinita, dar nu o pot compara cu o alta fericire. Nu mai simt fiorii de la inceput. Si nici nu cred ca vor reveni. Poate daca s-ar schimba radical ceva.
Vin, 26 Feb 2010 09:21 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
tho_klan
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 22/Mai/2007
Locaţie: Pantelimon UnderGround MAFIA

AMC_Anna a scris:
Fericirea? Ma face fericita un lucru cat de mic si insignifiant. Sunt fericita cand imi cumpar o bluza noua, cand realizez cu succes ceea ce mi-am propus sa fac la serviciu, cand mi se da o sarcina si o duc la bun sfarsit, cand primesc o floare. Sunt fericita ca vine primavara. Fericirea in iubire mi se pare putin neimplinita, dar nu o pot compara cu o alta fericire. Nu mai simt fiorii de la inceput. Si nici nu cred ca vor reveni. Poate daca s-ar schimba radical ceva.

Nu mai simti fiorii pt ca nu mai poti visa la acea fericire, nu mai esti atrasa de lumea ta sincera si fara griji, fara greseli..acum totul are sens, pana si acea bluzita sau floare ce altadata te faceau sa zbori, sa simti fiorii dragostei depline.
Acum fericirea o simti daca esti implinit cu adevarat
Vin, 26 Feb 2010 23:08 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Deasy
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 19/Ian/2010

Fericirea? ... oare ti-o impui singur sau trebuie sa-ti dea altii motive ca sa fii fericit......eu incerc sa-mi impun ...pt ca in final sunt singura care ma iubeste cu adevarat
Joi, 07 Oct 2010 18:03 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:    
Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Dragoste si sex Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4
Pagina 4 din 4

Mergi direct la: 
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum