DISEARA.RO :: Vizualizare subiect - Ce credeti de relatiile la distanta??
ÎnregistrareCăutareFAQMembriGrupuriAutentificare
Ce credeti de relatiile la distanta??
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare

Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Arhiva Diseara.Ro Subiectul anterior
Subiectul următor
Ce credeti de relatiile la distanta??
Autor Mesaj
NatyMysin
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 15/Apr/2008
Locaţie: studenta

Mesaj Răspunde cu citat (quote)
da...increderea e cu siguranta baza intr-o relatie Fa cu ochiul

Mie, 20 Aug 2008 21:10 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
pencroff
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

Data înscrierii: 15/Mai/2008

sinceritatea si pe urma increderea ca fara sinceritate nu exista incredere Fa cu ochiul
Mie, 20 Aug 2008 21:49 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
NatyMysin
Avansat
Avansat

tu sa taci k stii bn k e invers Scoate limba sinceritate a fost tot timpul Scoate limba

Mie, 20 Aug 2008 21:58 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
pencroff
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

dezvolta te rog Zambet
Mie, 20 Aug 2008 22:08 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
NatyMysin
Avansat
Avansat

am fost sincera cu tine intotdeauna....cu increderea cred ca e mai greu...stii tu...pot sa apara tot felul de 'dispute' Scoate limba

Mie, 20 Aug 2008 23:35 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
pencroff
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

adica adica adica nu mia ai incredere in mine? Foarte trist
Mie, 20 Aug 2008 23:54 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
NatyMysin
Avansat
Avansat

doamne fereste...ce te-a apucat? Zambet))

Joi, 21 Aug 2008 00:31 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
pencroff
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

pai ai spus ca e mai greu sau te refereai ca e prea grea Laughing
Joi, 21 Aug 2008 07:27 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DR_HOUSE
Avansat
Avansat

Data înscrierii: 25/Sep/2006
Locaţie: Bray - Ireland

Considerati ca acest dialoguri isi au locul pe forum,in vreme ce mesajele private au fost inventate?Just asking... Ochii peste cap

Joi, 21 Aug 2008 09:35 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
NatyMysin
Avansat
Avansat

nu mai fii asa curios...se zice k ucide Fa cu ochiul
ai putea sa iti vezi de postul tau care oricum e off topic si sa incetezi in a mai face pe moderatorul... just thinking

Joi, 21 Aug 2008 12:29 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
pencroff
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

ce rea esti Laughing :* asa ... musca acolo .... hotu hotu : Laughing Laughing
Joi, 21 Aug 2008 13:04 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DR_HOUSE
Avansat
Avansat

Musca sau tantarul? Pai,daca moderatorii isi au functia doar de dragul lelii,fara a se utiliza de ea,macar eu sa incerc sa te atrag atentia,ca altfel se ajunge ca la nebuni aici...

Joi, 21 Aug 2008 18:03 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
pencroff
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

eu nu inteleg de ce trebuie sa existe unu care sa dea indicatii si asta fara nici un drept ... in primul rand fi atent la ce taste apesi si cum te exprimi ca nu prea intelegem poate deducem in al 2-lea rand chiar daca suntem offtopic nu-ti iei tu pedeapsa noi ne-o luam asa ca vezi de treaba ta si noi de a noastra si moderatorii de a lor ..scuze daca am fost prea direct nu caut sa ma cert doar ti-am explicat
Joi, 21 Aug 2008 18:38 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
NatyMysin
Avansat
Avansat

ady....acorzi prea multa atentie...chill...pastreaza-te pt ceva veritabil :*

Joi, 21 Aug 2008 18:58 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
DR_HOUSE
Avansat
Avansat

Nu e vorba de absolut nici o indicatie,doar ca sunt de prea multa vreme pe acest forum ca sa nu imi pese.Poate ca asta imi da dreptul sa scriu ce am pe suflet atunci cand doua persoane monopolizeaza un subiect,fara sa se gandeasca la faptul ca sunt pe un forum public si poate ca si altii ar trebui implicati in subiecte,ca altfel s-ar intra pe forum doar pe baza de invitatii.Ganditi-va ca altii nu posteaza tocmai din bun simt de a nu interveni intr-o discutie privata,discutie pe care o "incingeti" voi pe aici.Incercati sa nu va ganditi numai la voi si ca doar voi sunteti VERITABILI,pentru ca orice veritabil poate sa fie in esenta un fals,asa ca nu va grabiti sa etichetati si sa catalogati persoane.Probabil ca daca nu mi-ar pasa de acest forum,m-ar durea la 1 m in spate,insa imi pasa si ma doare sa vad ca unii ii cam uita "natura" forumului si uita pentru ce au intrat,altceva decat agatat.Scuze daca am fost prea direct,pentru ca am atins pe multi cu aceste cuvinte,si scuze daca din greseala am apasat alte taste.Daca e vreo propozitie pe care nu o intelegeti,va rog sa folositi mesajele private si va promit ca va explic cu mare drag ce am vrut sa spun.

O zi buna!Veritabililor

Vin, 22 Aug 2008 10:22 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
NatyMysin
Avansat
Avansat

Zambet) tare-s curioasa ce varsta ai...dar,dupa cele citite numai un copil ofticos si rasfatat ar putea sa gandeasca asa...de pe alta parte...ti-am zis eu ca te-ai aprins cam rau.. surpriza sau nu,lumea e plina de nesimtiti ca tine (literar) care intrerup asltfel de "discutii create pe un forum public" which is cool pt k noi n-am dat niciodata de inteles cuiva ca nu poate sa intre in discutia asta "privata' (asa cum o fac multi altii) din motiv ca ce e scris aici are scop nostim...nu am de gand sa imi postez dramele, necazurile etc incat sa fiu plictisitoare si neinteresanta,ci doar niste glume banale care pot lua amploare... si raman de parere ca cine e legat de site sta zi de zi cu nasul in forum,nu ca s-a logat pt prima oara acu 1 milion de ani. si daca tot iti place asa mult cuvantul meu "veritabil",incearca tu sa fii veritabil in umanitate Fa cu ochiul

p.s. daca tot ai gura asa mare si esti atat de interesat de"soarta" site-ului tu de ce esti acum off topic cu parerile tale (neinteresante pt multi k si ale mele pt tine) si nu mi-ai zis mie asta intr-un PM ?

Vin, 22 Aug 2008 11:17 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
pencroff
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

pt ca vrea s-o faca public ca sa vada "toata lumea" cat de mult ii pasa lui Zambet) toata lumea ma refeream la moderatori Scoate limba
si cat de departe il doare pe el in spate Zambet)))
Vin, 22 Aug 2008 11:33 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DR_HOUSE
Avansat
Avansat

Am postat aici pentru ca era un raspuns,nicidecum un dialog intins pe 2 pagini.In fine...nu am eu treaba cu ce vad sau nu moderatorii,atata vreme cat vad degeaba.Dar,asta e...go on...sau carry on,cum vreti voi.Have fun! Fa cu ochiul

Vin, 22 Aug 2008 12:24 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
NatyMysin
Avansat
Avansat

iti vine sa crezi sau nu...moderatorii vad... and thx! i will have an extra fun for this

Vin, 22 Aug 2008 12:28 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
pencroff
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

vezi naty ca s-a adaptat pana la urma:)) si a inteles? asa ca nu te mai lua de el aiurea Scoate limba
Vin, 22 Aug 2008 12:29 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DR_HOUSE
Avansat
Avansat

Nu ati inteles voi ce incercam sa spun.Probabil sunt prea copil pentru voi... Foarte fericit Go on,go on...las-o pe fata sa se distreze Foarte fericit

Vin, 22 Aug 2008 12:33 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
NatyMysin
Avansat
Avansat

eu nu ma iau niciodata de nimeni k nu-s nebuna...ci doar raspund celor care o fac Scoate limba
in fine...subiect incheiat. gata!

Vin, 22 Aug 2008 12:34 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
pencroff
Junior pe Diseara.Ro
Junior pe Diseara.Ro

un moderator este rugat sa inchida topicul asta ... subiectul este incheiat =))
Vin, 22 Aug 2008 12:35 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
misterra
Moderator Forum Diseara.ro
Moderator Forum Diseara.ro

Data înscrierii: 11/Mar/2008
Locaţie: in dreapta ta... stanga cum stai cu fata

Gata, v-ati spus toti ofurile (si off-urile Scoate limba) si parerile, inchidem paranteza si punem punct.

De la capat, frumos si cu aliniat.... cum e cu relatiile la distanta?

Si care ar trebui sa fie distanta ca sa fie considerata distanta? cateodata, cand sunt in living si partenerul in bucatarie (nu, nu invers Scoate limba), eu zic ca e la distanta.... si atunci cred in realtiile la distanta...
Dar cica ar mai fi si cazuri in care partenerii sunt in acelsi pat, au o relatie, si parca ar fi la distanta...
In realtiile in care partenerii sunt fizic la o distanta apreciabila, nu stiu daca sa cred sau nu. adica relatia exista, dar intrebarea necesita un raspuns mult prea complex si adoarme lumea pana termin de scris:lol: Scoate limba

Speak your mind even if your voice shakes Foarte fericit

Every sixty seconds you spend angry, upset or mad, is a full minute of happiness you'll never get back.
Vin, 22 Aug 2008 21:28 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ocean
Senior Diseara.Ro
Senior Diseara.Ro

Data înscrierii: 14/Iul/2007
Locaţie: Cluj-Napoca

Eu consider ca o relatie e la distanta, daca nu te vezi cu partenerul zilnic. Nu atit distanta fizica conteaza, ci cit de des te vezi cu el. Indepartarea sufleteasca e un caz aparte.
Vin, 22 Aug 2008 21:53 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:    
Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului DISEARA.RO » Arhiva Diseara.Ro Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare
Pagina 6 din 7

Mergi direct la: 
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum