Home
Diseara Fun Dicţionare Utile Conversaţii
EnglishEnglish 
 
Program cinema
Program teatru si opera
 Filme
Piese de teatru si opera
 Program TV
Teatre
 Concerte
Cinematografe
 Înregistrează-te
Autentificare
  


Program filme Bucuresti Sambata

Miercuri
20
noiembrie
Joi
21
noiembrie
Vineri
22
noiembrie
Sambata
23
noiembrie
Duminica
24
noiembrie
Luni
25
noiembrie
Marti
26
noiembrie
Oras:       
Cauta film:
            
10:00
Regatul de gheață II
Cinema Happy Cinema

Norm de la Polul Nord: O aventură urieșească
Cinema Happy Cinema

10:10
Cenușăreasa și prințul misterios
Cinema Happy Cinema

10:50
Salma și misterul cărții magice
Cinema Happy Cinema

11:00
Povești de pe malul lacului: Iarnă la Marea de Stuf
Cinema Elvire Popesco

11:15
Regatul de gheață II
Movieplex Cinema

Norm de la Polul Nord: O aventură urieșească
Movieplex Cinema

11:30
O belea de cățel
Movieplex Cinema

Angry Birds 2: Filmul
Movieplex Cinema

11:40
Regatul de gheață II
Cinema Cineplexx Titan

11:45
Maleficent: Suverana Răului
Movieplex Cinema

Yeti - Omul Zăpezilor
Movieplex Cinema

12:00
Regatul de gheață II
Cinema Grand Cinema & More

Cenușăreasa și prințul misterios
Movieplex Cinema

Salma și misterul cărții magice
Cinema Happy Cinema

Regele Leu
Movieplex Cinema

12:10
Regatul de gheață II
Cinema Happy Cinema

Cenușăreasa și prințul misterios
Cinema Happy Cinema

12:15
Salma și misterul cărții magice
Movieplex Cinema

12:30
Regatul de gheață II
Movieplex Cinema

Familia Addams
Movieplex Cinema

Moarte la Veneţia
Cinemateca Eforie

13:00
Marea provocare: Le Mans ’66
Cinema Happy Cinema

13:15
Norm de la Polul Nord: O aventură urieșească
Movieplex Cinema

13:30
Regatul de gheață II
Movieplex Cinema

Doctor Sleep
Movieplex Cinema

Marea provocare: Le Mans ’66
Movieplex Cinema

Dumnezeu există și numele lui e Petrunija
Cinema Elvire Popesco

13:45
Yeti - Omul Zăpezilor
Movieplex Cinema

14:00
Regatul de gheață II
Cinema Cineplexx Titan

Cenușăreasa și prințul misterios
Movieplex Cinema

Un palat pentru popor
Union

Norm de la Polul Nord: O aventură urieșească
Cinema Happy Cinema

14:10
Familia Addams
Cinema Happy Cinema

14:15
Bătălia de la Midway
Movieplex Cinema

Maleficent: Suverana Răului
Movieplex Cinema

14:20
Regatul de gheață II
Cinema Happy Cinema, Cinema Grand Cinema & More

14:30
O nouă poveste de Crăciun
Movieplex Cinema

Familia Addams
Movieplex Cinema

14:45
Regatul de gheață II
Movieplex Cinema

15:00
Jurnalul unui director de școală
Cinemateca Eforie

15:15
Norm de la Polul Nord: O aventură urieșească
Movieplex Cinema

15:30
Cenușăreasa și prințul misterios
Cinema Happy Cinema

Parazit
Cinema Elvire Popesco

Fluierătorii
Union

15:45
Regatul de gheață II
Movieplex Cinema

Yeti - Omul Zăpezilor
Movieplex Cinema

16:00
Bătălia de la Midway
Cinema Happy Cinema

Cenușăreasa și prințul misterios
Movieplex Cinema

16:10
Marea provocare: Le Mans ’66
Cinema Happy Cinema

16:15
Familia Addams
Movieplex Cinema

16:20
Regatul de gheață II
Cinema Cineplexx Titan

16:30
Regatul de gheață II
Cinema Happy Cinema

Doctor Sleep
Cinema Happy Cinema, Movieplex Cinema

Dégradé
Cinema Cinema Muzeul Țăranului

Marea provocare: Le Mans ’66
Movieplex Cinema

Evanghelia după Matei
Cinemateca Eforie

16:40
Regatul de gheață II
Cinema Grand Cinema & More

Maria, Regina României
Cinema Happy Cinema

16:45
Terminator: Destin întunecat
Movieplex Cinema

Maleficent: Suverana Răului
Movieplex Cinema

17:00
Regatul de gheață II
Movieplex Cinema

Bătălia de la Midway
Movieplex Cinema

17:15
Joker
Movieplex Cinema

17:30
Parazit
Union

17:45
A-nnebunit bunica!
Movieplex Cinema

18:00
Regatul de gheață II
Movieplex Cinema

Doctor Sleep
Movieplex Cinema

O nouă poveste de Crăciun
Movieplex Cinema

18:30
Turnul
Cinema Cinema Muzeul Țăranului

Family Romance, LLC
Cinema Elvire Popesco

18:40
Regatul de gheață II
Cinema Happy Cinema, Cinema Cineplexx Titan

18:50
Bătălia de la Midway
Cinema Happy Cinema

19:00
Regatul de gheață II
Cinema Grand Cinema & More

Frida. Viva la Vida
Cinema Happy Cinema

Obscuro Barroco
Cinemateca Eforie

19:10
O nouă poveste de Crăciun
Cinema Happy Cinema

19:15
Regatul de gheață II
Movieplex Cinema

Terminator: Destin întunecat
Movieplex Cinema

Maleficent: Suverana Răului
Movieplex Cinema

19:30
Regatul de gheață II
Cinema Happy Cinema

Doctor Sleep
Movieplex Cinema

Marea provocare: Le Mans ’66
Movieplex Cinema

19:45
Bătălia de la Midway
Movieplex Cinema

A-nnebunit bunica!
Movieplex Cinema

Joker
Movieplex Cinema

19:50
Doctor Sleep
Cinema Happy Cinema

19:55
Akhnaten
Cinema Grand Cinema & More

20:00
Jocuri de putere
Union

20:15
Regatul de gheață II
Movieplex Cinema

O nouă poveste de Crăciun
Movieplex Cinema

20:30
Doamna Stern
Cinema Elvire Popesco

20:50
Regatul de gheață II
Cinema Happy Cinema

21:00
Depeche Mode: Spirits in the Forest
Cinema Happy Cinema

Doctor Sleep
Movieplex Cinema

Gaza
Cinema Cinema Muzeul Țăranului

21:20
Marea provocare: Le Mans ’66
Cinema Happy Cinema

21:30
Regatul de gheață II
Movieplex Cinema

21:40
Bătălia de la Midway
Cinema Happy Cinema

21:45
Terminator: Destin întunecat
Movieplex Cinema

O aplicaţie de coşmar
Movieplex Cinema

Maleficent: Suverana Răului
Movieplex Cinema

22:00
Doctor Sleep
Cinema Happy Cinema

22:15
Joker
Movieplex Cinema

22:30
Regatul de gheață II
Movieplex Cinema

Doctor Sleep
Movieplex Cinema

Bătălia de la Midway
Movieplex Cinema

Marea provocare: Le Mans ’66
Movieplex Cinema

O nouă poveste de Crăciun
Movieplex Cinema

     LISTĂ CINEMATOGRAFE » VEZI TOATE FILMELE »     
SUS
0.0934 / 0.0567 (71)